Reklama

Robi zdjęcie swojemu kotu. Kilka minut później jej telefon nie przestaje dzwonić!

Kotek w roli Yody cat-happy © Twitter - Bella Moza

Wszystko zaczęło się, gdy Bella Moza opublikowała na Twitterze zdjęcie swojego kota. Zdjęcie natychmiast zrobiło furorę w sieci, a telefon Belli nie przestawał dzwonić. Przekonajcie się w czym tkwi sekret!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Zdjęcie małego kotka zostało wykonane w łazience tuż po kąpieli. Niemal całkowicie zakrytemu beżowym ręcznikiem zwierzęciu wystają jedynie spiczaste uszy i kawałek głowy. To wszystko sprawia, że maluch do złudzenia przypomina Mistrza Yodę!

Bella, dziewczyna właściciela kotka, zamieściła zdjęcie pupila na Twiterze. Natychmiast stało się viralowe. Post polubiło blisko 400 tysięcy osób. W rzeczywistości koci Mistrz Yoda ma na imię Parmezan, jednak dla wirtualnego świata pozostanie popularną postacią z sagi Gwiezdnych Wojen.  

Podobieństwo kotka do Yody, nie jest przypadkowe. Gdy zwierzę przechodzi “w tryb polowania” natychmiast stawia uszy do pionu. Zdaniem jego opiekunów zdarza się to bardzo często. Maluch uwielbia się bawić i pozować do zdjęć. 

Chłopak Belli zaadoptował Parmezana w lipcu tego roku, kiedy jeden z jego przyjaciół miał kocięta. Obecnie, ulubioną zabawą zwierzęcia jest upodabnianie się do Mistrza Yody i chowanie się w fotelu swoich opiekunów. 

Jedno nie ulega najmniejszej wątpliwości, każdego dnia szczęśliwa para może liczyć na mini seansy Gwiezdnych Wojen i to bez wychodzenia z domu!  

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz