Reklama

Pitbull, który płacze oglądając Króla Lwa, to najbardziej wzruszające video, jakie dziś zobaczycie!

Pitbull_placze_ogladajac_film dog-wow
© Youtube.com/theSun

Wszyscy wiemy, że nasze pupile mają ogromne serca, ale widok psa, który płacze, oglądając najbardziej poruszającą scenę  spośród wszystkich filmów Disney’a to udowadnia! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 28.12.2019, 14:30, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:54

Król Lew to jeden z najbardziej znanych filmów z wytwórni Disney’a. I choć nie jest to tak naprawdę Bożonarodzeniowy film, to wiele rodzin wybiera właśnie ten obraz, by wspólnie spędzić świąteczny czas przed telewizorem. 

Scena, która rozdziera serce

Ten moment, kiedy ojciec Simby umiera, zna każdy. Płaczą na nim dorośli i dzieci, kobiety i mężczyźni. A teraz okazuje się, że również pitbulle

Luna nie wygląda na „mięczaka”, ale ma – jak widać – niezwykle miękkie serduszko. To kolejny dowód na to, że nie powinniśmy oceniać psa tylko na podstawie rasy. Choć pitbulle należą do ras uznawanych za agresywne, to potrafią być naprawdę delikatnymi stworzeniami. 

Luna, ilekroć na ekranie pojawia się mały Simba i pamiętna scena – płacze. Jej opiekun, Johs Myers z Tennessee, nagrał ją na video. Jak powiedział magazynowi Metro, Luna spokojnie bawiła się zabawkami aż do tej sceny. Kiedy Mustafa został ranny, zaczęła wpatrywać się w ekran i płakać!

Kiedy Simba kładzie się obok ojca, Luna też się położyła – wspomina Johs. Luna ma dopiero 4 miesiące, a już wykazuje się empatią! - podkreśla jej opiekun. 

2 miliony odsłon video 

Nagranie płaczącej Luny obiegło cały świat. Widziało je już ponad 2 mln osób na całym świecie. 

A teraz czas na was: