Reklama

Dodatkowy chromosom sprawił, że ten pies wygląda jak Chupacabra!

Chupey_pies_usmiech_zeby dog-wow
© Facebook.com / Cheers For Chupey

Wystająca szczęka, brak sierści, niezwykle długie łapy, odwinięte uszy i oczy jak dwa koraliki, które wyglądają pozbawione powiek. Takiego szczeniaka jeszcze na pewno nie widzieliście!   

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 01.01.2020, 14:46, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:54

Chupacabra to legendarne stworzenie, podobne do psa, z dużymi kłami i ostrymi pazurami. Miało zamieszkiwać tereny Ameryki Południowej i Łacińskiej. Było groźne, bo lubiło wysysać krew z innych zwierząt. Chupey otrzymał imię po Chupakabrze, bo gdyby mityczne stworzenie istniało, to na pewno miałoby w sobie coś z tego niezwykle nietypowego psiaka. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by cheers.for.chupey (@cheers.for.chupey) on

 

Chupey – specjalny pies o specjalnych potrzebach

Chupey to syn pitbulla i rottweilera. Po takich rodzicach spodziewalibyście się jednak zupełnie innej pociechy. A wszystko przez to, że gdzieś po drodze, Chupeyowi zaplątał się dodatkowy chromosom.  

Niezwykły wygląd to nie jedyne konsekwencje. Chupey ma problemy z wątrobą, a kiedy pojawił się u swojej opiekunki Kaley Carlyle miał niedowagę i spał po 23 godziny dziennie. Carlyle musi ubierać Chupeya, bo bezwłose ciało sprawia, że pies nie ma żadnej ochrony przed chłodem.

 

Bigger boi, bigger jammies, same heater. One year apart! #chupey #dogsofinstagram #petsofinstagram #puppiesofinstagram...

Posted by Cheers For Chupey on Sunday, November 3, 2019

Dziś, już 2-letni Chupey, otoczony nieustanną opieką czuje się już dobrze i coraz lepiej rozwija. Sami zobaczcie: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by cheers.for.chupey (@cheers.for.chupey) on