Reklama

Szokujące odkrycie weterynarzy! Ten pies miał w brzuchu… motyle

Motyle w brzuchu psa dog-wow
© Przychodnia weterynaryjna Kanwet

Nietypowego odkrycia dokonali lekarze weterynarii z wrocławskiej przychodni. Zdjęcie rentgenowskie rozwiało wszelkie wątpliwości. Ta suczka miała… motyle w brzuchu!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 15.01.2020, 09:32, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:54

Wyrażenie mieć motyle w brzuchu w przypadku tej małej buldożki nabiera dosłownego znaczenia. W tym przypadku, suczka miała motyle w swoim brzuchu nie z miłości, a ze zwykłego łakomstwa. 

Kiedy suczka Bona z wymiotami i biegunką trafiła do weterynarza, podejrzewano zwykłe zatrucie pokarmowe. Najpierw podano suczce leki i kroplówkę. Jednak to nie przyniosło oczekiwanych rezultatów. Weterynarki z wrocławskiej przychodzi zleciły wykonanie zdjęcia rtg

Okazało się, że zwierzę ma w swoim żołądku motyla! Lekarki nie wierzyły własnym oczom. W tej nietypowej sytuacji, Bona musiała trafić na stół operacyjny. Po zabiegu zagadka została rozwiązana. Motylek w brzuchu suczki to poszukiwany przez właścicieli ozdobny guzik z poduszki w kształcie owada, który zaginął parę dni temu.  

Obecnie Bona czuje się już dużo lepiej. Ku uciesze swoich właścicieli, już godzinę po operacji stała na własnych łapach. 

 

Weterynarze byli w szoku, ale zagadkę udało się wyjaśnić.

Posted by Dzieje się w Poznaniu on Monday, January 13, 2020

Podjerzewasz, że Twój pies się zatruł? Przeczytaj, co robić w takiej sytacji.

Źródło: gazetawrocławska.pl