Reklama

Ten rosyjski kot podobno jest wart miliony! Nie zgadniecie, dlaczego

Kot_dachowiec_z_aukcji cat-wow © Facebook.com/The Moscow Times

Na jednym z rosyjskich portali aukcyjnych pojawił się bardzo niezwykły kot.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 19.01.2020, 16:42, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

Kot, który czyni cuda 

W zasadzie wygląda jak typowy Mruczuś – dachowiec, ale jego przedsiębiorczy właściciel twierdzi, że kot czyni cuda. Potrafi uzdrawiać i ogólnie pozytywnie wpływać na dobrostan człowieka. Jeśli uda mu się przekonać do kota jakiegoś nabywcę, to w zasadzie będzie to zgodne z prawdą, bo dobrostan finansowy sprzedawcy znacznie się poprawi. 

Obecny właściciel, który próbuje sprzedać kota, twierdzi, że znalazł kota na grobie uzdrowiciela w okolicy Czelabińska. Kot sam zdecydował, że chce u niego zamieszkać – po prostu za nim poszedł. Chwilkę później, w życiu świeżo upieczonego opiekuna zaczęły pojawiać się niebywałe zmiany. Kot działa poprzez sny, w których ujawnia opiekunowi, co należy zrobić, by poprawić swoją sytuację. 

Aukcja na 2 mln rubli (1 mln 320 tys. zł)

Dlaczego właściciel chce pozbyć się tak wspaniałego kota? Otóż w opisie aukcji sprzedawca napisał, że w czasie ostatniego snu, kot przekazał mu, że chce zostać wystawiony na aukcji i w ten sposób trafić do kolejnej potrzebującej go osoby. Pieniądze ze sprzedaży, mają zaś zostać przeznaczone na dobry cel (który nie został bliżej dookreślony, a jak wiemy wycieczka na Malediwy, też może być nie najgorszym celem … kolejnych wakacji). 

Czy kot znajdzie nabywcę? Nie wiemy, ale Rosjaninowi trudno odmówić sprytu! 

W wywiadzie dla Moskva24 właściciel powiedział, że jest skłonny tak naprawdę oddać kota za darmo, a kwotę podał dla przyciągnięcia uwagi. Nam pozostaje mieć nadzieję, że kociak znajdzie nowy, kochający dom. 

Równie niezwykłego kota możecie adoptować zupełnie za darmo z jednego ze schronisk lub domów tymczasowych w Polsce. W tym celu koniecznie zajrzyjcie do naszej ogólpolskiej wyszukiwarki adopcyjnej.

 

This Russian cat with magical healing powers could be yours for the low price of $320,000.

Posted by The Moscow Times on Thursday, January 16, 2020
 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz