Reklama

Niezwykłe łapki tego kota sprawiły, że stał się gwiazdą Instagrama!

Niezwykłe łapki tego kota sprawiły, że stał się gwiazdą Instagrama! cat-wow
© Instagram - Vituzzo Superstar

Kiedy ukochany pupil przeżywa trudne chwile, czasami trudno jest zachować pozytywne nastawienie. Choć historia kota o imieniu Vituzzo Superstar pełna jest wzlotów i upadków, to jednocześnie piękna lekcja nadziei.

Redakcja

Opublikowano 22.01.2020, 13:12, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:54

Vituzzo Superstar to uroczy rudy kot, którego życie nie było usłane różami. Mimo trudnych chwil, zwierzę wykazało się ogromną siłą.

Wszystko zaczęło się w grudniu 2018 roku, kiedy to kot został potrącony przez samochód. Natychmiast zabrano go do kliniki weterynaryjne, ale niestety było za późno na pomoc. Lekarz zalecił amputację.  

Mały wojownik 

Vituzzo nie zamierzał się jednak poddać. W przeciągu kilku miesięcy testował różne protezy, które pozwoliłyby mu wrócić do w miarę normalnego życia. Wybór padł na zrobotyzowane łapy, które pozwalają mu poruszać się tak jak kiedyś. 

Choć dziś Vituzzo wygląda jak biotyczny super kot rodem z filmów science-fiction, to przyzwyczajenie się do tego nowego urządzenia nie było dla niego takie łatwe. Na szczęście, z biegiem czasu, zwierzę zaczęło poruszać się coraz płynniej, aż doszło do pełnej perfekcji. 

Gwiazda Instagrama

Niezwykła historia Vituzzo tak bardzo przykuła uwagę internautów, że jego właściciele zdecydowali się na utworzenie swojemu pupilowi konta na Instagramie

Dziś kot jest prawdziwą gwiazdą mediów społecznościowych. Jego życie i rehabilitację śledzi już ponad 13 tysięcy osób

Pozostając w tym samym temacie, polecamy Wam również historię Tunezyjczyka, który konstruuje protezy dla zwierząt, dosłownie z tego, co ma pod ręką!

Oto Vituzzo Superstar:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vituzzo superstar (@vituzzosuperstar) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vituzzo superstar (@vituzzosuperstar) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vituzzo superstar (@vituzzosuperstar) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vituzzo superstar (@vituzzosuperstar) on