Reklama

Kociak wpadł do studni. Kiedy mężczyzna próbuje go uratować, pojawia się dodatkowy problem… (VIDEO)

Studnia cat-wow © Pexels @Filipe Delgado

Mężczyzna próbuje uratować rudego kotka, który wpadł do głębokiej studni. Kiedy rozpoczyna się akcja ratunkowa, wszystkich oblewa zimny pot.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Pewien rudy kot wymyślił, że tego dnia przeżyje jakąś przygodę. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem.

To musiało się tak skończyć…

Trzeba przyznać, że gdyby komuś powiedział o swoim pomyśle, na pewno by mu to odradzono. Otóż kociak wymyślił, że będzie spacerował… po krawędzi studni. Tak, dobrze myślicie, skończyło się to niezbyt zabawnie…

Kocia frajda musiała się tak skończyć: futrzak wpadł do środka głębokiej studni! Na szczęście nieopodal przechodziło dwóch mężczyzn, którzy usłyszeli rozpaczliwe miauczenie i od razu przystąpili do akcji ratunkowej.

Bezradność ratowników

Mężczyźni jednak nie za bardzo wiedzieli, jak się zabrać do akcji. Studnia była zbyt głęboka, by do niej wejść. Wiedzieli jedno: nie ma chwili do stracenia. W końcu jeden z towarzyszy wpadł na pomysł, by spuścić na sznurku koszyk do studni.

Kiedy kot zobaczył zbliżający się do niego „obiekt”, wystraszył się i wpadł na samo dno studni! Widok topiącego się kotka zmroził ratowników! Na szczęście wola życia u zwierzęcia była ogromna, gdyż jakimś cudem maluch wdrapał się po pionowej ścianie na samą górę i uciekł spłoszony. Może motywował go szczery strach przed wodą?

Zobaczcie sami!

Niesamowite, co nie?

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz