Reklama

Przystojny, inteligentny i wesoły, ale wciąż samotny. Dlaczego?

pies z panem dog-serious © Shutterstock / zdjęcie ilustracyjne

Opis jak z dobrej reklamy komedii romantycznej. Różnica polega na tym, że on naprawdę istnieje. Piękny, inteligentny i zabawny. I mimo że wiele osób się za nim ogląda, nikt nie decyduje się na prawdziwy „związek”.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 25.01.2020, 13:01, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

Prawdziwy przyjaciel

Bodek to śliczny 13-latek. Jest średniej wielkości z wagą 22 kg. Ale co tam wygląd! Jego osobowość w trymiga podbija serce. Piesek jest bardzo towarzyski i troskliwy. Dzieli swój boks z Sepią, którą szczerze kocha. Kiedy wychodzą na spacer, zawsze musi się upewnić, że jego przyjaciółka jest w pobliżu i nic jej nie grozi.

Niech marzenia się spełniają!

Bodek uwielbia spędzać czas z ludźmi. Szybko uczy się nowych rzeczy i jest posłuszny. Najchętniej spędza czas na spacerach, niestety w warunkach schroniskowych może wychodzić zaledwie kilka razy w tygodniu. Niemniej jednak, kiedy tylko już jest na zewnątrz, nawet jeśli ma 10-metrową smycz, i tak idzie przy nodze opiekuna. Ma ogromną potrzebę bliskości… Marzy o kochającym, ciepłym domu, w którym w końcu będzie mógł wychodzić na długie spacery. Z głębi serca życzymy mu, żeby jego marzenie w końcu się spełniło!

Schronisko szuka dla Bodka domu, w którym nie ma innych zwierząt i małych dzieci.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Bodka, skontaktujcie się z wolontariuszkami - kontakt tutaj.

 

Taki przystojny, inteligentny i wesoły. Bodek czeka, wpatruję się w każdego, kto przychodzi do schroniska. Czasem...

Posted by Schronisko Na Paluchu on Monday, January 20, 2020
Przypominamy, że w ubiegłym roku uruchomiliśmy wyszukiwarkę adopcyjną, w której znajdziecie ogłoszenia dotyczące psów i kotów do adopcji z całej Polski!

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz