Reklama

Trzy dzikie kojoty podchodzą do domu. To, co się potem dzieje jest niewiarygodne! (VIDEO)

Trzy dzikie kojoty podchodzą do domu. To, co się potem dzieje jest niewiarygodne! (VIDEO) cat-wow © Youtube.com/CBS Los Angeles

Ten kot to prawdziwy wojownik! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Kot może być co najwyżej obiadem dla kojota, a nie równorzędnym partnerem do walki. Ten mieszkający na przedmieściach Kaliforni kot jest jednak niezwykle waleczny i odważny – pokonał aż trzy duże kojoty! 

Kot jak Rambo 

Na nagraniu z monitoringu widać, jak trzy kojoty podchodzą pod dom i próbują zaatakować Maxa. Kot dzielnie odpiera ataki napastników, nie dając się im nawet do siebie zbliżyć. Jednego z nich pogonił tak, że kojot uciekał jak oparzony! 

Takiej postawy od swojego potencjalnego obiadu kojoty na pewno się nie spodziewały. 

„To jest szalony kot” – mówi w wywiadzie dla CBS Los Angeles jego opiekunka. Jeśli takie coś miałoby się przydarzyć jakiemuś kotu, to zdecydowanie byłby to nasz Max” – dodaje. 

Na co dzień Max jest uroczym, uwielbiającym przytulanie i głaskanie kotem, który nie obnosi się ze swoją odwagą. Jego opiekunka uważa jednak, że jest wart pełnej stawki ochroniarza! 

Awans na kota domowego 

Max dotąd mieszkał na podwórku, ale właściciele obawiają się, że sytuacja może się powtórzyć, dlatego tymczasowo kot mieszka w domu. Widać, że nie bardzo mu z tym dobrze. Całe wieczory spędza przy drzwiach, tęsknie wpatrując się w swoje „byłe” terytorium. Plan opiekunów jest taki, by zbudować ogrodzenie, które zabezpieczy teren przed kojotami i wtedy pozwolić Maxowi powtórnie być królem całej okolicy.  

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz