Reklama

Schronisko dla zwierząt chce się w końcu pozbyć "najgorszego kota na świecie"

Kot_Perdita cat-sad

Według schroniska Perdita to nieprzystosowany społecznie kot, który szuka równie nieprzystosowanego do życia opiekuna. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Perdita – kot, którego podejrzewaliśmy o chorobę, a to po prostu kawał drania!

Tak zaczyna się ogłoszenie, które pojawiło się na FanPage ośrodka Mitchell County Animal Rescue w północnej Karolinie. Dotyczy kota, który czeka na bycie przyjętym przez nową rodzinę. Tylko czy wśród osób, które przeczytają opis kota, znajdą się jacyś śmiałkowie? 

Poznajcie Perditę, kota dla ludzi o mocnych nerwach

Lubi wpatrywać się w ciebie tak długo, aż zimny pot zacznie spływać ci po kręgosłupie, kot Church z filmu „Smętarz dla zwierzaków” jest jej bohaterem, a jej ulubioną rozrywką jest udawanie, że jest chora, by wszyscy dookoła się o nią martwili. 

Nie znosi różowego, małych kociaków, psów, dzieci, filmów Disneya, Bożego narodzenia oraz tulenia. 

Jest kotem nieprzystosowanym społecznie, który szuka równie nieprzystosowanego społecznie opiekuna, który będzie rozumiał jej potrzebę izolacji. 

Mniej więcej tak brzmi opis kota, podany przez ośrodek. Ogłoszenie wywołało salwy śmiechu wśród internautów a Perdita otrzymuje pozdrowienia z całego świata. Widać to doskonale w komentarzach pod postem, w których pojawia się niemiecki, francuski, szwedzki, rosyjski. Wiele osób proponuje też jej adopcję. 

 

Meet Perdita, not for the faint of heart. LIKES: staring into your soul until you feel as if you may never be cheerful...

Posted by Mitchell County Animal Rescue, Inc-North Carolina on Wednesday, January 22, 2020

Perdita obłaskawiona

Jak na razie nie wiadomo, do którego domu trafi kot, ale na pewno będzie wyglądał na niezadowolonego. Po prostu taki ma wyraz pyszczka. Na video zamieszczonym przez ośrodek spogląda na nas nieco smutny, ale wcale nie złośliwy kot. No, może odrobinę zirytowany. 

 
Perdita is a morning person, who knew?

Perdita is not impressed with her new found fame. She is being her spicy self. This video was made this morning. She enjoyed her head scratches and growls at the end to let us know she was done. We love this spirited, strong-willed, beauty. We have given her privacy and quiet as much as possible. We are carefully considering each of the 50+ applications we have received for her. Love and support for Perdita has poured in from all over the world. We are thrilled that so many people are passionate about cats like her. We will keep everyone posted about her adoption when it happens.

Posted by Mitchell County Animal Rescue, Inc-North Carolina on Thursday, January 23, 2020
A my przypominamy, że u nas też czekają wspaniałe koty do adopcji. Znajdź kota dla siebie w naszej wyszukiwarce adopcyjnej
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz