Reklama

Kot_Perdita

"Kot z piekła rodem" czeka na adopcję: to ogłoszenie stało się hitem internetu

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Według schroniska Perdita to nieprzystosowany społecznie kot, który szuka równie nieprzystosowanego do życia opiekuna. 

Perdita – kot, którego podejrzewaliśmy o chorobę, a to po prostu kawał drania!

Tak zaczynało się ogłoszenie, które pojawiło się jakiś czas temu na facebook'owej stronie ośrodka Mitchell County Animal Rescue w północnej Karolinie. Dotyczyło jednego z kotów czekających na dom. Tylko czy znajdą się jacyś śmiałkowie? 

Poznajcie Perditę, kota dla ludzi o mocnych nerwach

Lubi wpatrywać się w ciebie tak długo, aż zimny pot zacznie spływać ci po kręgosłupie, kot Church z filmu „Smętarz dla zwierzaków” jest jej bohaterem, a jej ulubioną rozrywką jest udawanie, że jest chora, by wszyscy dookoła się o nią martwili. 

Nie znosi różowego, małych kociaków, psów, dzieci, filmów Disneya, Bożego narodzenia oraz tulenia. 

Jest kotem nieprzystosowanym społecznie, który szuka równie nieprzystosowanego społecznie opiekuna, który będzie rozumiał jej potrzebę izolacji. 

Mniej więcej tak brzmiał opis kota, podany przez ośrodek. Ogłoszenie wywołało salwy śmiechu wśród internautów i zebrało ponad 10 tysięcy polubień, a Perdita otrzymała pozdrowienia z całego świata. Widać to doskonale w komentarzach pod postem, w których pojawił się niemiecki, francuski, szwedzki, rosyjski. 

Perdita obłaskawiona

Ogłoszenie o Perdicie zyskało tak wielki rozgłos, że niezadowolona z życia kotka, bardzo szybko znalazła nowy dom. Szybko została obłaskawiona i stała się kochającą, czułą kotką.

A my przypominamy, że u nas też czekają wspaniałe koty do adopcji. Znajdź kota dla siebie w naszej wyszukiwarce adopcyjnej
Więcej wiadomości o...

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?