Reklama

Ta suczka straciła dom z absolutnie skandalicznego powodu

Suczka_12_lat_adopcja dog-sad © Adopciaki.pl

Mineko, to suczka z bardzo smutną historią. Czy ma jeszcze szansę? 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 29.01.2020, 09:20, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43


Mineko ma już 11 lat. Kilka lat temu została adoptowana ze schroniska. Wydawało się, że psa czeka udane życie u boku nowego opiekuna. Niestety rzeczywistość okazała się gorzka. 

Chory pies, bez pomocy medycznej

Kiedy suczka się zestarzała i zaczęła potrzebować nieco więcej uwagi i pomocy medycznej, jej opiekun całkowicie się od niej odwrócił.

Zamiast pomocy, leczenia i wsparcia, na psa czekała obojętność, zimne płytki bez kawałka koca i brak czułości. 

Problemy ze zdrowiem, ze względu na brak leczenia, zaczęły się pogłębiać. Pies miał trudności z chodzeniem, pojawiło się nietrzymanie moczu

Opiekun psa nie chciał już się nim zajmować. Najpierw porzucił go emocjonalnie i zaniedbał jeszcze w domu – pies nie miał posłania, nie był kąpany, przez większość czasu leżał zasikany na gołej ziemi. Po jakimś czasie, oddał go z powrotem do schroniska pod pretekstem agresji wobec właściciela!

Mineko szuka domu 

Kiedy Mineko znalazła się w domu tymczasowym, otoczona opieką i miłością zaczęła powoli otwierać się na ludzi. Okazała się suczką spokojną, cichą, grzeczną. Bez problemu zostaje sama w domu, dogaduje się z innymi zwierzętami – kotami, psami. 

Idealne miejsce dla Mineko to spokojny dom, w którym znajdzie się czuły i cierpliwy opiekun, który pozwoli Mineko odzyskać radość z życia, ale zadba również o jej potrzeby zdrowotne.

Czy znajdzie się taka osoba, która zechce ofiarować Mineko serce i dom? Adopcja Mineko jest bezpłatna. Więcej informacji o Mineko znajdziesz tutaj

W naszej wyszukiwarce adopcyjnej znajdziesz również ogłoszenia dotyczące innych psów i kotów czekających na dom.
 

MINEKO SZUKA DOMU Ta piękna sunia została adoptowana kilka lat temu ze schroniska. Niestety nie był to dla niej...

Posted by Adopciaki.pl on Monday, September 9, 2019

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz