Reklama

Pitbull czuwa nad śpiącym dzieckiem. Nagle otwierają się drzwi!

Pitbull_chroni_dziecko_gryzie_rękę dog-wow © Youtube.com/LawsonRespawn

Poobiednia drzemka jest ważna i nie wolno w niej przeszkadzać! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Chumpy to uroczy pitbull, który kocha dzieci i rozumie, że potrzebują dużo snu, by się prawidłowo rozwijać. Jest enajlpeszym strażnikiem spokojnego snu, jakiego można sobie wymarzyć. 

Na video, które zdobyło serca tysięcy internautów, widać, jak piesek układa się do snu u boku swojego „małego człowieka”, by nie tylko z nim odpoczywać, ale przede wszystkim go chronić.

W pewnym momencie otwierają się drzwi. Kto śmie przeszkadzać w drzemce? 

Strażnik snu na posterunku 

Kiedy tylko pitbull zauważa intruza, wolno i cicho podnosi się z łóżka, by dać do zrozumienia, że drzemka się jeszcze nie skończyła i nie można dziecku przeszkadzać.

Chumpy nie pozwala intruzowi zbliżyć się do śpiącego, a kiedy ten wyciąga rękę i próbuje dotknąć dziecko, Chumpy nie waha się nawet przed delikatnym złapaniem ręki zębami, by pokazać, że takie zachowanie nie będzie przez niego tolerowane. 

Choć video jest urocze i widać, że Chumpy bardzo kocha śpiącego chłopca, to pamiętajmy, by nigdy nie zostawiać dziecka samego z psem. Nawet jeśli doskonale znamy psa i jego zachowanie, to w obecności dzieci powinien być zawsze pod nadzorem. 

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz