Reklama

Kot syjamski ma bzika na punkcie bananów. Jego nieprzyzwoite zdjęcia podbijają internet

Kot jedzący banana. cat-wow © Facebook / Cat Named Bean

Kocur Bean ma obsesję na punkcie bananów, po prostu je uwielbia! Zdjęcia, na których je ulubione łakocie, stały się hitem w mediach społecznościowych.

Przez Redakcja Wamiz

Opublikowano , aktualizacja dnia

 

Bean urodził się jako kot syjamski colorpoint krótkowłosy w czerwcu 2018 roku. Od tamtego czasu jest oczkiem w głowie jego opiekunki Chelsea, która przezywa go Beanana. Skąd taki nietypowy nickname?

Beanana uwielbia banany

Odkąd Chelsea zaobserwowała niezwykłe zainteresowanie Beana bananami, fotografuje go i zamieszcza zdjęcia w mediach społecznościowych, by podzielić się nimi z innymi. Kot od razu podbił serca internautów: co zaskakujące, właściwie nie dlatego, że je banany, ale jak je! Niektóre zdjęcia, jak przyznaje Chelsea, wyglądają wręcz na nieprzyzwoite!

Migawki z życia Beanana śledzi codziennie ponad 20 tysięcy użytkowników Facebooka oraz 16 tysięcy na Instagramie. Przecież nigdy za dużo kociego humoru.

Poznaj rasę: kot syjamski

 

Czy koty mogą jeść banany?

Jeśli kot skubnie banana, nic mu się nie stanie, ale należy pamiętać, że futrzaki nie powinny dostawać ich zbyt dużo. Najlepiej wcale. Te owoce zawierają bowiem dużo węglowodanów, które nie są dobre dla kociego zdrowia, i mogą prowadzić nawet do cukrzycy.

 Źródło: wamiz.de

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz