Reklama

Daje psu pizzę: jego reakcja, gdy widzi co jest w środku, jest bezcenna! (VIDEO)

perro pizza sonrisa dog-wow © Twitter

Pizza to jedno z tych dań, które lubią chyba wszyscy. Jak się okazuje, nawet czworonogi. Ostatnio w internecie zabłysnął pewien amstaff, którego mina na widok pizzy jest absolutnie bezcenna.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 09.02.2020, 17:10, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

 

Świeżuteńka, pachnąca, prosto z pieca – aż ślinka cieknie! Czasem także czworonogom. Pewien kawalarz postanowił więc zagrać na emocjach swojego psa i podstawił mu pod nos pizzę.

Co na to szczeniak? Ach, kiedy tylko zobaczył prostokątne pudełko, pojawił się błysk w jego oku i ogromne pragnienie, by wgryźć się w chrupiące ciasto. Och, jakże się pomylił!

Poznaj rasę: amstaff

 

Żyć nie umierać...©Twitter: @Kinglrg_

Co za zawód!

Pizza niestety nie spełniła oczekiwań czworonoga. Kiedy pudełko zostało otwarte, psim oczom ukazała się soczysta… sałatka ułożona w kształt pizzy. Pomidorka? Ogórka? Bleee – szczęście na pysku psiaka momentalnie zamieniło się w ogromne rozczarowanie. Jak mój człowiek mógł zrobić mi taki zawód? Nieładnie!

"Chyba żartujesz?!"©Twitter: @Kinglrg_

 

"Nawet nie zaczynaj!" ©Twitter: @Kinglrg_

 

"Rukola?! Serio?!"©Twitter: @Kinglrg_

Nie ma tego złego…

W gruncie rzeczy bardzo dobrze, że w pudełku nie było pizzy. Nie jest to przecież najlepsza karma dla psów, a nawet – umówmy się – niezalecana. Głównie ze względu na dużą zawartość tłuszczu i soli.

Pamiętajcie, że zwierzęta nie zawsze widzą, co jest dla nich zdrowe. Jeśli natychmiast się uaktywniają na widok pizzy czy ciasteczka, nie znaczy to, że mogą je zjeść.

 
Źródło: wamiz.es

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz