Reklama

Mały kociak zaczepia pitbula i wywołuje spektakularny efekt (VIDEO)

Kotek i pitbull dog-cat-happy

 

 
 
 
 
© YouTube

Filmik, na którym widać słodkiego małego kotka i suczkę rasy pitbull podbija internet. Do tej pory został wyświetlony niemal 10 milionów razy. Sami zobaczcie, a szybko zrozumiecie, o co tyle szumu! 

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Słodki kociak kontra duży pitbull

W ten zimowy czas, postanowiliśmy Was nieco rozweselić. Nagranie, na którym widać małego, ale zaciętego kotka i pokaźnych gabarytów suczkę rasy pitbull, idealnie się do tego nadaje.

Do tej łapiącej za serce sytuacji doszło w 2011 roku, jednak ten filmik, mimo upływu czasu, nie stracił na swojej aktualności. Kilkutygodniowy kotek zaciekle atakuje dużą suczkę. Jednak ta nic sobie z tego nie robi i cierpliwe daje się zaczepiać malcowi

Panuje powszechne przekonanie, że pitbull to impulsywna rasa psów, jednak nie oznacza to, że jest agresywna.

Urocza scena 

Jednak nie trwa to długo! Po pewnej chwili pitbull zwraca się w stronę kotka i czule zaczyna go głaskać swoim pyszczkiem. Jak na opiekuńczą i troskliwą mamę przystało, suczka delikatnie i z miłością odnosi się do rozbrykanego malca.

W pewnym momencie, nowa mama daje buziaka swojemu przybranemu dziecku. Ta scena wprost łapie za serce.

"Przywiozłam tego małego kotka do domu, a mój pies udźwignął tę nową sytuację bardzo dobrze! Co za słodziak!" 

Video z symaptyczną parką pobiło wszelkie rekordy popularności. Filmik ma ponad 10 milionów wyświetleń i 1500 komentarzy.   

Mimo, że nagranie ma już blisko 10 lat to nadal tak samo cieszy i pokazuje, że przyjaźń między kotami i psami jest jak najbardziej możliwa.

 
Źródło: wamiz.es
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz