Reklama

Meghan Markle porzuciła swojego psa? Nie wiadomo, gdzie się teraz znajduje

meghan-markle dog-sad © Instagram @meghanmarkle_official

Zanim Meghan Markle została księżną Sussex, posiadała konto na Instagramie wypełnione zdjęciami z jej pupilami. Na pierwszym planie zawsze był Bogart, uroczy pies z adopcji. Jednak gdy aktorka zaczęła życie królewskie, pies zniknął z radaru…

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

 

Czworonożni przyjaciele księżnej

Meghan Markle jest znana jako miłośniczka zwierząt. Czworonogi nie pozostają jej dłużne, o czym świadczy fakt, jak szybko udało się księżnej zaskarbić sympatię corgów królowej już podczas pierwszego spotkania. Dla porównania księciu Harry’emu zajęło to lata!

Poznaj rasy: corgi, labrador, beagle

Zanim Meghan przeprowadziła się do Londynu miała dwa psy: mix labradora i owczarka Bogarta oraz beagle’a Guya. Kiedy ten drugi mógł zamieszkać z księżną w pałacu, Bogart po prostu zniknął z jej życia. Internauci zachodzili w głowę, co się stało z ukochanym psem Meghan.

Adopcja w hollywoodzkim stylu

Kilka lat temu, podczas gdy Meghan Markle była w schronisku dla zwierząt w Los Angeles. Spotkała tam znaną osobowość telewizyjną Ellen DeGeneres. Kiedy przyszła księżna wzięła Bogarta na kolana, Ellen zapytała, czy to jej pies. Meghan zaprzeczyła, a Ellen powiedziała, że koniecznie musi go uratować i zabrać do domu. Tak rozpoczęła się przyjaźń księżnej i Bogarta.

Co się stało z Bogartem?

Rozpoczęcie nowego, królewskiego życia oznaczało dla Megan przeprowadzkę z Kanady do Wielkiej Brytanii, a co za tym idzie pożegnanie z ukochanym psem. Podobno Bogart był za stary na podróż, która mogłaby się źle dla niego skończyć. Nie do końca wiadomo, co się z nim stało. Możliwe, że księżna zostawiła go rodzinie lub przyjacielowi.

Meghan i Harry ogłosili niedawno, że zamieszkają w Kanadzie. Ciekawe, czy Bogart wróci do rodziny…

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz