Reklama

Ten owczarek niemiecki jest warty blisko 400 milionów dolarów z absolutnie szalonego powodu!

Gunther IV - najbogatszy pies na świecie dog-wow

Gunther IV to owczarek niemiecki, który na pierwszy rzut oka niczym nie różni są od swoich czworonożnych kolegów tej samej rasy. Mimo to, Guntherowi IV bardzo daleko do zwykłego psa.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 02.02.2020, 09:50, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

Zamożny pies

Wszystko zaczęło się od śmierci hrabiny Karlotty Libenstein w 1991 roku.  Kobieta zdecydowała się uczynić swojego psa, Gunthera III, swoim jedynym spadkobiercą. Tym sposobem czworonogów odziedziczył majątek wart bagatela 106 milionów dolarów!

Dzięki intratnym inwestycjom, ta niemała suma została szybko pomnożona. Tak bardzo, że kolejny pies Gunther IV odziedziczył po swoim ojcu Guntherze III 375 milionów dolarów, tym samym stając się najbogatszym psem na świecie.

Wymarzone życie

Pewnie zastanawiacie się, co pies może zrobić taki pieniędzmi? Otóż, Gunther IV prowadzi iście hrabskie życie. Czworonóg regularnie przemieszcza się luksusową limuzyną. Ma również własnego szefa kuchni, który codziennie przygotowuje dla niego wyśmienite potrawy, w tym jego ulubiony przysmak, kawior. A jeśli pies chce rozprostować nieco swoje łapy, idzie do restauracji

Gunther dysponuje również całym zespołem, który odpowiedzialny jest za zapewnienie mu pełnego komfortu. Nad jego zdrowie czuwa 12 pielęgniarek. tym jednak nie koniec! Pies uczestniczy w aukcjach i jest właścicielem kilku nieruchomości na całym świecie, w tym jednej, która kiedyś należała do piosenkarki Madonny.

I wyrażenie "pieskie życie", nabiera zupełnie innego znaczenia! Sami zobaczcie!

Przeczytaj także: 10 najbogatszych zwierząt na świecie

Na koniec, wisienka na torcie, Gunther ma nawet swój prywatny odrzutowiec.

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz