Reklama

Czterech napastników żąda kluczyków do auta, ale dokonują odkrycia, które zmieni wszystko!

Pitbull i jego pan dog-wow © Facebook.com

Karma wraca! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 01.02.2020, 21:31, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

Uratuj psa, a być może on uratuje Ciebie

Dla Roberta McGowana, powyższe stwierdzenie jest w 100% prawdziwe.

Ellabelle i Ladybug (Biedronka) to dwa pitbulle o złotych sercach. Jako małe szczeniaki trafiły do schroniska, gdzie mieszkały przez kilka lat, czekając aż ktoś nie przestraszy się ich groźnego wyglądu i dostrzeże ich wartość. 

Tym człowiekiem był Robert McGowan, który zaadoptował obie suczki i otworzył na nie swój dom i serce. 

Życie za życie

Pewnego dnia, kiedy Robert w garażu pracował nad swoim samochodem, na podwórku pojawiło się czterech mężczyzn. Bez ostrzeżenia dopadli do Roberta i zaczęli go bić. Zażądali też kluczyków od samochodu.  

Robert powiedział napastnikom, że kluczyki są w domu. Jeden z bandytów poszedł po nie, ale kiedy otworzył drzwi, Ellabelle i Ladybug już na niego czekały. Zaczęły ujadać i gonić agresora, a po chwili były już przy Robercie. Stanęły na straży i pokazując zęby oraz szczekając, pokazały bandytom, że nie mają tu czego szukać. 

Wystraszonym obecnością dwóch pit bulli oprychom nie trzeba było długo tłumaczyć, że czas uciekać. 

Robert nadal ma podbite oko, ale jest bardzo wdzięczny swoim psom za ratunek. Gdyby nie one, mógłby przecież stracić życie – nie wiadomo, jak daleko posunęliby się napastnicy. 

Psy dostały mnóstwo nowych zabawek i smakołyków, a Robert dodatkowo docenił ich obecność w swoim życiu. Ma nadzieję, że jego historia zainspiruje inne osoby do tego, by adoptować pitbulle, bo pomimo ich niezbyt dobrej reputacji, to dobre psy o ogromnych sercach. 

 

La storia di Ellabelle e Ladybug, i due cani adottati in un canile che hanno salvato il proprietario durante una rapina in casa LEGGI ⤵️ http://ow.ly/XhIx30qaceu

Posted by Pensiero del giorno on Friday, January 17, 2020

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz