Reklama

Kot pozdrawia swojego opiekuna ludzkim głosem. To video ubawiło do łez ponad milion osób!

Rudy_kot_na_płocie cat-happy © Instagram.com/gambino_911

Każdy, kto mieszka z kotem wie, że życie jest pełne niespodzianek i śmiesznych sytuacji. Jedno jest pewne – z kotem nigdy nie jest nudno! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

 

Czasem opiekun kota nie do końca ma jasność czy to on mieszka z kotem, czy też to kot go toleruje i łaskawie pozwala się „obsługiwać”. Czuje się tak każdy opiekun, którego po powrocie z pracy wita lekko zirytowane i wymowne spojrzenie kota w stylu „Aaaa, tu jesteś!”. 

Kot, który mówi, i to po angielsku!

Pomysłowość kotów nie zna granic,  a ich zachowanie bawi do łez. Obecnie mistrzem w tej dziedzinie jest piękny rudy kot o imieniu Gambino Bambino. Ten 8-letni kot tak rozbawił swojego opiekuna, że ten umieścił video w socila media, a kot zyskał światowy rozgłos. 

Na video widzimy biegnącego do drugiego pomieszczenia kota. Jego opiekun idzie za nim, a kiedy w końcu znajduje go w kącie drugiego pomieszczenia, kot wita go słowami „Well, Hi!” – brzmi zupełnie jak człowiek! 

Video tak spodobało się internautom, że obejrzeli je już na Instagramie ponad 1 mln 200 tys. raz. Nagranie jest popularne również w sieci TikTok, gdzie ma już ponad 1 mln polubień! 

Wyobraźcie sobie, ile polubień miałoby video, na którym kot powiedziałby wyraźnie polskie „cześć”. Tego jednak chyba nie możemy oczekiwać…

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gambino Bambino (@gambino_911) on

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gambino and Tom (Well Hi Cat) (@gambino_911) on

Zostaw komentarz
1 komentarz
Liwkapiesi0
Liwkapiesi0
Słodziak ale ja wolę psy team psy🐕🐕🐶🐶🐶🐾🐾🐾
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz