Reklama

Ten rosyjski pies ma brwi jak Frida Kahlo. Co na to weterynarz?

Pies_z_brwiami dog-wow © Facebook.com/Daily Mirror

Frida, żyjąca w Rosji suczka, zyskała rozgłos w Internecie dzięki bardzo nietypowym brwiom. Czy ktoś je domalował, czy są prawdziwe?

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Te brwi są prawdziwe! 

Historia tego pieska to jak bajka o kopciuszku. Bezpański pies błąkał się po ulicach Bracka, miasta w azjatyckiej części Rosji. Z uwagi na to, że temperatury są tam zimą dość niskie (obecnie jest około -13 stopni), pies został odłowiony i przekazany do schroniska. 

Początkowo myślano, że dziwne ślady nad oczami to efekt maltretowania lub że ktoś zrobił kiepski żart i zafarbował psu sierść. Szybko jednak weterynarze ze schroniska potwierdzili, że ciemne cienie nad oczami to futro w swoim naturalnym kolorze, które układa się w nietypowy wzór przypominający brwi. 

W schronisku nadano psu imię Frida, na cześć artystki Fridy Kahlo, którą niewątpliwie przypomina.  

Super szybka adopcja

Zdjęcie psa umieszczono w internecie, a jej nietypowy wygląd sprawił, że szybko dotarło do ogromnej ilości osób i już w pięć dni po umieszczeniu psa w schronisku znalazła się osoba gotowa na przyjęcie psiaka. 

Oksana Maymsina przyjęła psa pod swój dach. Teraz Frida, ma na imię Betty i jest gwiazda internetów oraz opływa w luksusy. Jak widać na zdjęciach ma również gustowny kubraczek na mrozy. 
 

 

Betty finally has a new home. ❤️

Posted by Daily Mirror on Saturday, November 16, 2019

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz