Reklama

Kobieta wstaje w środku nocy do swojego płaczącego dziecka, to co widzi na schodach zmienia jej życie!

Suczka na schodach dog-wow © Instagram - Emily Johnson Jokinen

Jack i Emily Jokinen mieszkają w Filadelfii ze swoją córeczką Johanną, która kilka dni temu skończyła swój pierwszy miesiąc. Tego samego dnia, w środku nocy, doszło do zaskakującej sytuacji. To wydarzenie zmieniło całe ich życie państwa Jokinen…

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Nieproszony gość

Tego dnia Emily w środku nocy wstała, ponieważ jej córeczka zaczęła płakać. Kobieta zaczęła szukać smoczka, który gdzieś się zawieruszył. Kiedy otworzyła drzwi do swojej sypialni, na schodach czekała na nią niespodzianka: pies. 

Warto dodać, że zwierzę nie należało do państwa Jokinen. Czworonóg był przerażony, całkowicie zziębnięty i wychudzony. Bez wątpienia potrzebował pomocy. Emily postanowiła sprawdzić skąd wziął się w jej mieszkaniu czworonożny gość. 

Kiedy sprawdziła kamerę monitorującą, okazało się, że drzwi wejściowe nie były prawidłowo zamknięte. Pies, a dokładnie suczka, zobaczyła otwarte drzwi i chciała przez chwilę nacieszyć się ciepłem kominka

Poważna decyzja

Po bezsennej nocy, Emily i Jack zabrali suczkę do najbliższego weterynarza na badania kontrolne. Wtedy nadszedł czas na podjęcie ważnej decyzji. Lekarz stwierdził, że pies jest już starszy i będzie miał trudności nie tylko ze swoim zdrowiem, ale też ze znalezieniem nowego domu. 

Mimo tych informacji, Emily i Jack postanowili adoptować zwierzę i dać mu, w ostatnich latach życia, miłość i troskę na jaką zasługuje. Teraz suczka wabi się Suzy i w końcu zaznała spokoju.

A my przypominamy, że u nas też czekają wspaniałe psy do adopcji. Znajdź psiaka dla siebie w naszej wyszukiwarce adopcyjnej!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emily Johnson Jokinen (@emjjokinen) on

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz