Reklama

Amstaff o psyku zbójcy i gołębim sercu desperacko szuka domu

Czarusia_suczka_do_adopcji dog-serious © Adopciaki.pl

Czarusia to starszy, mocno skrzywdzony pies, który bardzo, bardzo potrzebuje miłości. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Porzuconym psom jest trudno. Muszą na nowo uczyć się ufać ludziom, przyzwyczajać do nowego otoczenia. Jeszcze trudniej jest tym psom, które zanim trafiły do schroniska przeszły przez piekło. Tak było z tą suczką. Ten mieszaniec z dużą częścią amstaffa nie miał w życiu lekko. 

Nauczona strachu przed innymi psami i agresji wobec nich Czarusia potrzebowała sporej ilości czasu, by przestać się bać i zaufać ludziom, którzy chcą jej pomóc. Prawdopodobnie dopiero w schronisku po raz pierwszy zobaczyła weterynarza. A przebyła sporo urazów i kontuzji. Aż strach pomyśleć, ile wycierpiał ten pies. 

Czarusia szuka bezpiecznego domu 

Teraz, kiedy pies już nauczył się na nowo być  z ludźmi i innymi zwierzętami, stał się uroczym, słodkim i mimo swojego wieku, bardzo energetycznym psiakiem, który uwielbia spacery i pływanie. To prawdziwy miłośnik wodnych igraszek. 

Urazy, które przeszła sprawiają, że nie powinna wspinać się po schodach. Dlatego poszukiwany jest dom z mieszkaniem na parterze bądź domem z ogrodem. 

Czarusia to pies idealny zarówno dla tych zapracowanych – bo nie ma problemu z tym, by została na kilka godzin sama i jest nauczona klatki kennelowej, jak i dla tych, którzy uwielbiają poleniuchować – Czarusia chętnie będzie spała nawet do 10:00. 

Ze względu na swój podeszły wiek (około 10 lat) i przebyte kontuzje potrzebuje uwagi, dlatego wymaga odpowiedzialnego opiekuna, który będzie umiał poradzić sobie z problemami, jakie z czasem mogą się u psa pojawić. 

Czarusia jest gotowa do adopcji i czeka na odpowiedzialnego opiekuna. Adopcja Czarusi jest bezpłatna. Więcej informacji o Czarusi znajdziesz tutaj. 

W naszej wyszukiwarce adopcyjnej znajdziesz również ogłoszenia dotyczące innych psów i kotów czekających na dom.

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz