Reklama

Amstaff o psyku zbójcy i gołębim sercu desperacko szuka domu

Czarusia_suczka_do_adopcji dog-serious
© Adopciaki.pl

Czarusia to starszy, mocno skrzywdzony pies, który bardzo, bardzo potrzebuje miłości. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 04.02.2020, 16:23, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:53

Porzuconym psom jest trudno. Muszą na nowo uczyć się ufać ludziom, przyzwyczajać do nowego otoczenia. Jeszcze trudniej jest tym psom, które zanim trafiły do schroniska przeszły przez piekło. Tak było z tą suczką. Ten mieszaniec z dużą częścią amstaffa nie miał w życiu lekko. 

Nauczona strachu przed innymi psami i agresji wobec nich Czarusia potrzebowała sporej ilości czasu, by przestać się bać i zaufać ludziom, którzy chcą jej pomóc. Prawdopodobnie dopiero w schronisku po raz pierwszy zobaczyła weterynarza. A przebyła sporo urazów i kontuzji. Aż strach pomyśleć, ile wycierpiał ten pies. 

Czarusia szuka bezpiecznego domu 

Teraz, kiedy pies już nauczył się na nowo być  z ludźmi i innymi zwierzętami, stał się uroczym, słodkim i mimo swojego wieku, bardzo energetycznym psiakiem, który uwielbia spacery i pływanie. To prawdziwy miłośnik wodnych igraszek. 

Urazy, które przeszła sprawiają, że nie powinna wspinać się po schodach. Dlatego poszukiwany jest dom z mieszkaniem na parterze bądź domem z ogrodem. 

Czarusia to pies idealny zarówno dla tych zapracowanych – bo nie ma problemu z tym, by została na kilka godzin sama i jest nauczona klatki kennelowej, jak i dla tych, którzy uwielbiają poleniuchować – Czarusia chętnie będzie spała nawet do 10:00. 

Ze względu na swój podeszły wiek (około 10 lat) i przebyte kontuzje potrzebuje uwagi, dlatego wymaga odpowiedzialnego opiekuna, który będzie umiał poradzić sobie z problemami, jakie z czasem mogą się u psa pojawić. 

Czarusia jest gotowa do adopcji i czeka na odpowiedzialnego opiekuna. Adopcja Czarusi jest bezpłatna. Więcej informacji o Czarusi znajdziesz tutaj. 

W naszej wyszukiwarce adopcyjnej znajdziesz również ogłoszenia dotyczące innych psów i kotów czekających na dom.