Reklama

Przez pomyłkę zamawia maciupkie legowisko. Reakcja golden retrievera jest przeurocza

Golden retriever dog-wow
© Pixabay

Wielu z nas zdarzyło się zamówić przez internet rzecz, która była daleka od naszych oczekiwań. Tak też było w przypadku pewnej kobiety ze Stanów Zjednoczonych, która zamówiła legowisko dla swojego golden retrievera.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 05.02.2020, 21:37, aktualizacja dnia 24.03.2021, 18:18

 

Kenny potrzebował nowego legowiska, jego pani, długo nie zwlekając, postanowiła zamówić online swojemu pupilowi wygodny materac. Tak jej się przynajmniej wydawało! Kobieta zapomniała o pewnej istotnej rzeczy. Nie sprawdziła wymiarów nowego legowiska

Liczy się gest 

Kiedy kobieta otworzyła paczkę, nie mogła uwierzyć własnym oczom! Nowe posłanie, delikatnie mówiąc, było za małe dla golden retrievera pokaźnych rozmiarów. 

Życzliwy Kenny był mimo wszystko bardzo wdzięczny i robił, co w jego mocy, by się wygodnie ułożyć na nowym posłaniu. 

Na zdjęciach widać posłanie, na którym pies jest w stanie zaledwie stać, nie ma nawet mowy o spaniu. Legowisko nadaje się dla psów rasy chihuahua, a nie dla dużego golden retrievera.

Słodkich snów, Kenny 

Przezabawna historia czworonoga i jego legowiska szybko trafiła do mediów społecznościowych za sprawą tweeta. Pies bardzo szybko stał się gwiazdą mediów społecznościowych, co nie umknęło uwadze jednej z amerykańskich firm, która produkuje legowiska dla psów. 

Firma wysłała Kenny’emu piękne, duże i wygodne łóżko. Teraz piesek może spać spokojnie! Kolorowych snów, Kenny!