Reklama

Porzucają schorowanego szczeniaka. Trzy miesiące później wszystko się zmienia!

Suczka Honey dog-wow © Facebook - Real Fix

Kiedy suczka Honey trafiła do weterynarza w West Sussex w Anglii, jej stan zdrowia był godny ubolewania. Szczeniak nie miał sierści, a jego skórę całkowicie zaatakował świerzb.  

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 08.02.2020, 10:21, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

Ta poważna sytuacja została rozwiązana, gdy “właściciele" Honey zgodzili się z nią rozstać. Wtedy weterynarzy podjęli walkę o zdrowie uroczej suczki. 

Prawdziwe odrodzenie

Jessie DeFreitas, asystentka weterynaryjna, zakochała się w Honey od pierwszego wejrzenia. Kobieta postanowiła zrobić wszystko, co w jej mocy, aby suczka wróciła do zdrowia. 

Wraz ze swoją mamą, Jessie objęła szczeniaka czułą, a zarazem profesjonalną opieką. Kobieta postanowiła też zmienić jej imię. Dziś suczka wabi się Terra. 

Po trzech miesiącach kompleksowego leczenia mała Terra stanęła na nogi, a raczej na cztery łapy. Jessie i jej mama były świadkami niezwykłej metamorfozy. Suczka odzyskała nie tylko sierść, ale radość życia. 

Przeczytaj: Świerzb u psa

Ta imponująca przemiana to najlepszy dowód na to, że miłość, troska i odrobina cierpliwości mogą zdziałać cuda. Obecnie, Terra jest już zdrowa, a Jessie postanowiła ją zaadoptować.

Sami zobaczcie, jak wyglądała metamorfoza małej suczki!

Jeśli chcesz adoptować psa lub kota, koniecznie zajrzyj do naszej rubryki adopcyjnej!

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz