Reklama

Opiekun podnosi łapę swojego psa i dokonuje niesamowitego odkrycia

Łapy psa. dog-wow
© Twitter @41Strange

Pełne miłości spojrzenie, sterczące uszy i mięciutkie futerko… Myśleliśmy, że już nic nas nie zaskoczy, jeśli chodzi o najsłodsze cechy naszych zwierzaków. Dopóki nie zobaczyliśmy łapek tego psa.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 09.02.2020, 20:28

Niesamowite odkrycie

Pewien użytkownik Twittera po spacerze po plaży, rutynowo sprawdził łapy swojego pieska. Tym razem spojrzał na nie w zupełnie innym świetle. Kiedy się im przyjrzał, dokonał zaskakującego odkrycia: łapy czworonoga wyglądają jako miniaturowe misie koala!  Trudno powiedzieć, dlaczego nie odkryliśmy tego wcześniej.

Nic słodszego ponad misie

Koala mieszkają w regionach przybrzeżnych Australii Południowej. Te małe torbacze należą do najsłodszych zwierząt na świecie. Turyści z całego świata przyjeżdżają na Antypody, by cieszyć się ich niesamowitą urodą. Tymczasem wystarczyłoby spojrzeć na łapy psa.

Australijczyk, który zauważył niesamowitą właściwość psich łapek, zamieścił zdjęcie na Twitterze. Post z „koalami” ma już prawie 50 tysięcy polubień. Zainspirowani miłośnicy czworonogów zaczęli pod jego postem zamieszczać zdjęcia łapek swoich pupili.

Sami zobaczcie:

Jeśli jeszcze nie widzicie, oto podpowiedź:

Flamaster poszedł w ruch!

Niektórzy zdobyli się na efekty specjalne:

A czy Wy już sprawdziliście łapy swojego zwierzaka?