Reklama

Zaadoptuj starszaka: akcja łódzkiego schroniska przynosi pierwsze efekty!

Starszy pies dog-serious © https://www.facebook.com/schroniskodlazwierzatlodz

Pracownicy łódzkiego schroniska robią wszystko, co w ich mocy, aby obalić stereotyp, że starsze pieski nie nadają się do adopcji. Pierwsze efekty akcji już są!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Kilka dni temu 10-letni Kapsel, który bardzo długo czekał na nowy dom, w końcu trafił w ręce troskliwych właścicieli

"Stary pies - to znaczy jaki? Ile musi mieć lat, żeby był "stary"? Te "stare" - przecież czują tak samo, tęsknią tak samo, tak samo marzną i tak samo cieszą się. Tak samo kochają i tak samo chcą być kochane. Wiele widziały, wiele przeżyły, dlatego bardziej doceniają to, co utraciły, dom."  - piszą pracownicy schroniska na swoim Facebooku.

Nie ma czasu do stracenia

Niestety, bardzo często starsze psy nie są w ogóle brane pod uwagę, kiedy przychodzi do adopcji. Jednak, te czworonogi zwyczajnie nie mają czasu na czekanie na ten dzień, kiedy ktoś weźmie je do siebie. Często wiele lat spedziły w schronisku lub trafiły do niego po śmierci ukochanego opiekuna. Są w szoku i nie rozumieją, dlaczego ich życie nagle tak diametralnie się zmieniło.

"Zanim powiesz: "To jest STARY pies", zajrzyj w swój pesel, a potem zajrzyj w swoje serce i powiedz: Czy STARY pies nie zasługuje na DOM, szczęście, miłość i swojego człowieka?" - dodają na Facebooku. 

Zgadzamy się w 100% i też gorąco zachęcamy do adopcji psiaków w podeszłym wieku! 

 

Na TEN dzień czekał od sierpnia 2018 roku... KAPSEL, lat 10 - pojechał do DOMU <3 <3 Nowy trend taki, by do DOMU brać...

Posted by Pomóż zmienić Schronisko dla Zwierząt w Łodzi on Sunday, February 2, 2020
Jeśli chcesz zaadoptować psa lub kota, koniecznie odwiedź naszą rubrykę adopcyjną! 
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz