Reklama

Pies znajduje samotnego kotka w deszczu i robi coś, co przyprawia o łzy!

Hazel udała się na uroczą misję ratunkową dog-happy © Happily - Youtube

W pewien deszczowy dzień mały piesek o wielkim sercu postanowił wyciągnąć pomocną dłoń, a dokładnie łapkę, do pewnego zabłąkanego kotka. Akcja ratunkowa, która wprost łapie za serce! 

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Hazel, mieszka ze swoją panią Moniką Burke w Teksasie. Pewnego dnia, podczas spaceru, rozpętała się ulewa. Yorkshire terrier, podczas przerwy na toaletę, dostrzegł zabłąkanego i całkowicie przemoczonego kilkutygodniowego kotka. 

Urocza akcja ratunkowa

Suczka nie pozostała obojętna na krzywdę malucha. Dosłownie, przyprowadziła małą kotkę do domu, co chwilę oglądając się za siebie i sprawdzając, czy kociak za nią nadąża. Suczka dała nawet kilka zachęcających szturchańców malcowi. 

Kiedy już udało im się dotrzeć do domu, a kotek nie potrafił pokonać progu drzwi wejściowych, opiekuńcza suczka pomogła mu i przeniosła go w bezpieczne miejsce. 

Monice udało się sfilmować tą niezwykłą sytuację. Kobieta nie oddała kotka do schroniska, za to znalazła dla malca idealne miejsce.

Nowy dom i nowy przyjaciel 

Brat Moniki to prawdziwy miłośnik kotów, dlatego kobieta postanowiła skorzystać z tej niepowtarzalnej okazji i oddać malca w bezpieczne ręce

Mała Sheba świetnie odnalazła się w nowym domu. Bardzo dobrze dogaduje się też ze swoim nowym tatą, który wprost ją uwielbia. 

Kotka często też odwiedza swoją czworonożną przyjaciółkę Hazel. Ten Yorkshire terrier to najlepszy przykład na to, że psi superbohaterowie występują we wszystkich kształtach i rozmiarach!

Koniecznie zobaczcie tą niezwykłą akcję ratunkową!

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz