Reklama

Panna młoda, zamiast bukietem, rzucała na weselu... kotem!

Panna młoda, zamiast bukietem, rzucała na weselu... kotem! cat-wow © Facebook @HITS973

Na weselach można nieźle zarobić i wiedzą o tym doskonale wystawcy na targach ślubnych, którzy wciąż prześcigają się w tworzeniu nowych trendów. Czasem się zdarza, że przyszli małżonkowie chcą sami wymyślić coś oryginalnego. Pewna panna młoda wpadła więc na pomysł, by zamiast bukietem, rzucać… kotem!

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 12.02.2020, 13:01, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

 

Kocia obsesja

Karen Marmo to kociara jakich mało. Do tego stopnia uwielbia te puchate czworonogi, że postanowiła zrezygnować ze ślubnego klasyka, jakim jest rzucanie bukietem ślubnym. Co ma jedno do drugiego?

Po pierwsze, zwyczaj angażuje jedynie panny. Natomiast Karen chciała włączyć do zabawy wszystkich bez względu na płeć, jak i stan cywilny. Po drugie, panna młoda miała marzenie, by jej ślub był też okazją do pomocy czworonogom. Wpadła więc na pomysł, by zamiast kwiatami, rzucić za siebie kotem! Ten, kto złapie zwierzaka, będzie kolejną osobą, która zaadoptuje zwierzaka ze schroniska.

Jeśli chcesz adoptować zwierzaka, zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki adopcyjnej.

Nie wszystko poszło zgodnie z planem…

Pewnie serce zaczęło wam mocniej bić: „ale że co?! Kobieta rzuciła kotem?!”. Już uspokajamy: kot był… maskotką. Specjalnie na tę okazję Karen kupiła zabawkę pusheen – przedstawiającą kota, którego możecie znać jako facebookowy emotikon.

Kota złapała przyjaciółka panny młodej. Jednak Emma broniła się przed złapaniem pluszaka, gdyż jest uczulona na koty, więc i tak nie mogłaby podjąć się adopcji. Aby zadośćuczynić schronisku, Karen przekazała darowiznę na bezdomne zwierzaki.

Chociaż nie wszystko poszło zgodnie z planem, uważamy, że pomysł Karen był świetny. Liczymy na więcej pro-zwierzęcych trendów ślubnych!

 

Karen Marmo decided to shake up tradition at her wedding reception. She never liked the bouquet toss, where all the...

Posted by CLASSY 100 RADIO on Friday, January 31, 2020

Źródło: thedodo.com, msn.com

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz