Reklama

Po Super Bowl 109 psów nagle zniknęło ze schroniska!

Pies_super_bowl dog-happy © KC Pet Project - Facebook

Odpowiada za to Derrick Nnadi – gracz Kansas City Chiefs. Drużyny, która wygrała LIV edycję Super Bowl w 2020 r. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Dzięki temu, że drużyna Kansas City Chiefs zdobyła puchar Super Bowl, 124 psy ze schroniska KC Pet Project znalazły nowe domy! Derrick Nnadi stał się bohaterem nie tylko dla fanów rozgrywek amerykańskiego futbolu, ale również każdego psa! 

Nnandi składa obietnicę 

Derrick Nnadi jest obrońcą w Kansas City Chiefs. Na co dzień współpracuje ze schroniskiem  KC Pet Project. Przed rozpoczęciem Super Bowl publicznie ogłosił, że za każdy wygrany mecz, zasponsoruje z własnej kieszeni opłatę adopcyjną (w wysokości 150 $) by umożliwić adopcję zwierzęcia komuś, kto zechce mu dać dom. 

Po 15-stu wygranych meczach, kiedy jego drużyna dotarła do finałów, Nnadi obiecał zapłacić za każdego psa ze schroniska, o ile Kansas City Chiefs zdobędą puchar. I zdobyli! 

Zwycięstwo po raz drugi! 

Kansas City Chiefs wygrali Super Bowl raz - w 1970 roku. Przez 50 lat nie mieli szczęścia do rozgrywek, ale w tym roku wszystko się odmieniło. Szli jak burza i choć już wydawało się, że przegrają, odrobili straty. 

Derrick Nnadi stanął na wysokości zadania i zrobił to, co obiecał – pokrył koszty adopcji każdego psa ze schroniska, które bez problemu znalazły nowych właścicieli.

Jedną z przyczyn szybkich adopcji na pewno był brak opłaty, ale drugą sam fakt tego, że wniosła ją gwiazda Kansas City Chiefs! Do tego, do akcji przyłączyła się Rachael Ray – gwiazda telewizyjna, która zasponsorowała roczny przydział karmy dla każdego z adoptowanych psiaków. 

Psy były dostępne do adopcji od 2 lutego, 

 

KC WINS! We are so excited to announce that the Kansas City Chiefs defensive tackle, Derrick Nnadi is choosing to...

Posted by KC Pet Project on Sunday, February 2, 2020

a już 6 lutego schronisko pochwaliło się na Facebook zdjęciami pustych klatek. Wszystkie psy znalazły nowe domy! 

 

The best sight we love to see. Because of Derrick Nnadi's generous sponsorship, our Petco Adoption Center has no more...

Posted by KC Pet Project on Thursday, February 6, 2020

W sumie, dzięki obietnicy Nnadiego i temu, że jego drużyna zwyciężyła, szanse na nowe domy dostały aż 124 psy! (15 w czasie rozgrywek i 109 po finałach). Nnadi wręczył schronisku czek na prawie 19 tys. dolarów. 

 

We were so excited to host Super Bowl Champion, Derrick Nnadi, today at the KC Campus for Animal Care where the families...

Posted by KC Pet Project on Saturday, February 8, 2020
Jeśli Ty też chciałbyś adoptować psa, koniecznie zajrzyj do naszej ogólnopolskiej wyszukiwarki adopcyjnej
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz