Reklama

Sposób, w jaki ten piesek prosi o dom, wzruszy najtrwardsze serca

Pies_Kruczek dog-sad © Facebook.com/Celestyniaki

Kruczek – skrzywdzony ludzką nieczułością pies, który bardzo, ale to bardzo potrzebuje domu. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 15.02.2020, 14:58, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

Do schroniska w Celestynowie Kruczek wrócił, bo … w jego domu pojawiło się dziecko. Dla jego opiekunów, którzy adoptowali go jako zaledwie 3-miesięcznego szczeniaka, nagle nie wystarczyło uczucia, cierpliwości i miejsca w sercu. To straszne, uświadomić sobie, że przez cud narodzin jednej żywej istoty, dla drugiej zaczyna się pasmo cierpienia i nieszczęść. 

Przez dwa lata Kruczek miał szczęśliwy dom. Na pewno myślał, że to na zawsze. Przecież nie znał innego życia – do nowej rodziny trafił jako mały piesek. 

Teraz jest w schronisku, w którym zupełnie nie potrafi się odnaleźć. Jest coraz bardziej smutny, zrozpaczony, zrezygnowany. Marnieje w oczach. 

 

Taki prawie jamnik Kruczek czeka na cud ... ? Ludzie zmarnowali mu życie! Adoptowany jako 3 miesięczny szczeniak wrócił...

Posted by Celestyniaki - Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie on Thursday, January 30, 2020

Kiedy tylko ktoś pojawi się obok, zaczyna prosić o litość i nowy dom. Łasi się, piszczy, skacze, podaje łapę. Za wszelką cenę chce zwrócić na siebie uwagę. Chce, by ktoś go stąd zabrał. Z miejsca, w którym przecież nie powinien być. Przecież ma rodzinę, która go kocha, prawda? Więc dlaczego tu jest???

Kruczek to około 2-letni psiak w typie jamnika.  Zdrowy i jeszcze nadal radosny, jeśli może przywitać się z człowiekiem. Zasługuje na druga szansę, nowy dom, z którego nie wyrzucą go bez litości i serca. Ma dopiero dwa lata – całe życie przed nim. Czy znajdzie się ktoś, kto przygarnie Kruczka? 

 

Tak właśnie Kruczek prosi o dom... ? Podaje łapkę, płacze, piszczy, skacze... Żaden inny pies w całym schronisku tak...

Posted by Celestyniaki - Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie on Sunday, February 9, 2020

Pies jest w schronisku w Celestynowie. 

Wamiz nie pośredniczy w adopcji Kruczka – trzeba kontaktować się ze schroniskiem w Celestynowie. 

Wszystkie osoby, które chciałyby zaadoptować psa takiego jak Kruczek (lub innego), zapraszamy do naszej wyszukiwarki adopcyjnej
 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz