Reklama

Pies widzi swój portret: jego reakcja sprawia, że wszyscy turlają się ze śmiechu (VIDEO)

cane in allerta dog-wow © Twitter @Kaitlyn Adams

Znacie to: idziecie do fotografa zrobić zdjęcie do paszportu i to, co później widzicie, kompletnie was nie zadowala? „To ja tak wyglądam?!” No cóż. To co dopiero ma powiedzieć pies na widok swojego portretu???

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Pewnego dnia Kaitlyn Adams dostała od swojego szefa obraz olejny, na którym uwieczniono jej psa. Obraz był tak szczegółowy i realistyczny, że Gomez na swój widok oszalał! Zbity z pantałyku zaczął podskakiwać i szczekać na stojący w kącie obraz.

Na szczęście Kaitlyn nagrała całe zajście, byśmy i my mogli się pośmiać. Nieoczekiwana reakcja Gomeza na swój portret została zamieszczona na Twitterze na początku lutego i od tamtej pory cieszy się rosnącą popularnością. Filmik został już odtworzony kilkanaście tysięcy razy.

 

Nie kupuj, adoptuj

Dzisiaj Gomez jest szczęśliwym pieskiem, ale nie zawsze tak było. W przeszłości został porzucony i w bardzo złym stanie trafił do adopcji. Na szczęście wolontariuszka schroniska Kaitlyn odpowiednio zajęła się maluchem i dziś Gomez wiedzie piękne życie pełne miłości i – jak widać na załączonym obrazku – śmiechu ;)

Kaitlyn wykorzystuje popularność Gomeza do podnoszenia świadomości o zwierzętach mieszkających w schroniskach i promowania adopcji porzuconych czworonogów. Nam nie pozostaje nic innego jak podpisać się pod tym apelem.

Jeśli planujesz adopcję psa, zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki adopcyjnej Wamiz.

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz