Reklama

Zrobił zdjęcie pustego biura: tylko 10% osób jest w stanie zauważyć, że nie był w nim sam

gatos escondidos despacho cat-wow © Reddit

Zrobiliście kiedyś zdjęcie waszemu miejscu pracy tuż przed wyjściem? Ten mężczyzna tak. Kiedy później zobaczył fotografię, był w szoku. Okazało się, że biuro wcale nie było puste.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

 

Kiedy myślisz, że jesteś sam...

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że biuro jest puste. Wszystko na swoim miejscu, sprzęt wyłączony, fotel zasunięty, można wychodzić. Pewien fotograf postanowił jeszcze przed wyjściem zrobić zdjęcie swojego biura. Kiedy przyjrzał mu się z bliska, zauważył pewien zabawny szczegół i postanowił zamieścić zdjęcie w serwisie Reddit. 

... pojawia się zagadka

Jeśli uwielbiacie zagadki, na pewno Wam też spodoba się to wyzwanie. Przyjrzyjcie się uważnie. Zwróćcie uwagę na wszystkie elementy. Może uda wam się znaleźć to, co tak zdziwiło fotografa.

©Reddit

Podpowiedź

Macie dość szukania? Oto rozwiązanie: w biurze znajdują się dwa koty. Przyjrzyjcie się raz jeszcze i spróbujcie je wypatrzeć!

Uwaga: odpowiedź! 

Ciągle nic? Poniżej znajdziecie odpowiedź

Jeden z kotów jest łatwy do znalezienia, wystarczy uważniej się przyjrzeć przestrzeni między ekranami. Drugi – czarny – wkomponował się w cień za krzesłem biurowym. Z pewnością zauważycie jego świecące się oczy.

©Reddit
Jeśli lubisz takie wyzwania, zajrzyj tutaj
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz