Reklama

Mężczyzna jest w szoku, kiedy widzi nietypowe praktyki higieniczne swojego kota

Kot i bąbelki kąpielowe. cat-happy
© Screenshot Twitter @AjAnimalKing

Wszyscy wiemy, że koty to czyścioszki. Kilkanaście razy dziennie wylizują dokładnie futerko, a kiedy za długo się je głaska, natychmiast muszą „posprzątać” po człowieku. ;) Ale praktyki higieniczne tego kota wykraczają poza wszelkie normy. Zobaczcie sami!

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 16.02.2020, 21:39, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:53

Relaks w kąpieli

Macie wannę i kota? To z pewnością potraficie sobie wyobrazić, o czym zaraz będzie mowa. Tego dnia AJ, lekarz weterynarii, relaksował się w aromatycznej kąpieli, kiedy nagle na brzegu wanny pojawił się jego rudy kotek.

Początkowo futrzak nieśmiało wbija łapę w piętrzące się wysoko ponad wannę kąpielowe bąbelki. Jednak opiekun szybko zdaje sobie sprawę, że żaden ruch kota nie jest przypadkowy.

„Czy mój kot właśnie się wykąpał?” - AJ pyta swoich obserwujących na Twitterze.

Kiedy futrzak ma pianę już na całej głowie, jedyne pytanie, jakie przychodzi mu do głowy, to: „Czy on myje włosy?!”. Chyba tak, bo już za chwilę wsadza głowę pod kran, jakby chciał spłukać resztki szamponu!

Gwiazda internetu

Jedno jest pewne: kociak wie, jak zadbać o higienę. Filmik z jego praktykami kąpielowymi cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników mediów społecznościowych: od grudnia został już odtworzony ponad 1,7 miliona razy!

A mówią, że koty nie lubią wody…