Reklama

Mały owczarek niemiecki siedzi w kartonie. Gdy podchodzi do niego husky, dzieje się coś niesamowitego

Husky syberyjski z małym owczarkiem niemieckim dog-cat-wow © YouTube - Rumble Viral

Nagranie z małym owczarkiem niemieckim i huskym syberyjskim, wiralowo obiegło interenet. W zaledwie 15 dni obejrzało go ponad milion osób!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 20.02.2020, 14:34, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

Kiedy mamy już pupila i decydujemy się na adopcję kolejnego, niesie to ze sobą pewne konsekwencje. Podobnie, jak dzieci, czworonogi są zazdrosne o nowego członka rodziny. Tak też było w tym przypadku.

Ciekawość spotyka się z czułością 

Kiedy właściciele husky’ego syberyjskiego o imieniu Shira przynieśli w kartonie nowego szczeniaka i postawili go na podłodze, Shira krążyła wokół malca i dokładnie mu się przyglądała, zerkając co chwilę na swoją panią.

Po pewnym czasie, husky przybliżył się do małego owczarka niemieckiego i zaczął go dokładnie obwąchiwać. Po czym, oddalił się i na nowo zaczął krążyć wokół kartonowego pudła. Podekscytowany pies miał zjeżoną sierść, a jego ogon nie przestawał merdać. Innymi słowy, ciekawość i czułość w czystym wydaniu!

Po paru minutach, husky uspokoi się. Zrelaksowany i pewny, że nie dzieje się nic złego, siada u boku swojej właścicielki. To ten moment, kiedy Shira uświadamia sobie, że od teraz ma małego brata

Koniecznie obejrzyjcie tą poruszającą scenę! 

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz