Reklama

Owczarek australijski wychodzi za potrzebą. Opiekun zerka na trawnik i ogarnia go panika!

Pies_owczarek _australijski dog-wow © Wamiz.com

Takiego finału spaceru trudno się spodziewać 

Przez Redakcja Wamiz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Ozzy to półtoraroczny owczarek australijski należący do członka ekipy Wamiz we Francji. Pewnego dnia, Ozzy nastraszył swojego opiekuna nie na żarty!

Niebieska kupa 

Dzień jak co dzień – Ozzy wyszedł ze swoim opiekunem załatwić codzienną potrzebę. Kiedy zrobił co miał zrobić, jego opiekun z przerażeniem stwierdził, że kupa, jaką zrobił Ozzy jest cała niebieska! 

Wyglądała tak, jakby Ozzy na śniadanie zjadł pól kilo Smerfów! 

Przerażony, zadzwonił do swojego ojca, który cały dzień opiekował się psem. Chciał dowiedzieć się, czy pies dziwnie się zachowywał i czy nie jest chory. Okazało się, że Ozzy znalazł w mieszkaniu i skonsumował niebieską kredę przemysłową i to barwnik w niej zawarty, najprawdopodobniej tak wpłynął na kolor psiego kału. 

Nieco uspokojony właściciel monitorował zdrowie i zachowanie swojego podopiecznego cały dzień, ale pies zachowywał się zupełnie normalnie, a na drugi dzień wypróżnił się już bez żadnych niespodzianek. 

Nietypowa kupa? Skonsultuj się z weterynarzem! 

W przypadku, kiedy stolec twojego psa odbiega od normy, skontaktuj się z weterynarzem. Niezwykły kolor psiej kupy może być oznaką choroby.  

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz