Reklama

Kluczbork. Zwyrodnialec zakleił mu łapy i pysk taśmą klejącą!

Czarny_pies_victor dog-sad © Facebook.com/@TOZOpole

Jak bardzo chorym człowiekiem trzeba być, by zrobić coś takiego! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 17.02.2020, 14:09, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

Poszukiwania związanego psa 

Do TOZ w Opolu wpłynęło kilka dni temu zgłoszenie o psie, który błąka się w okolicy Kluczborka, a jego tylne łapy są związane taśmą klejącą. Powiadomiono policję i straż pożarną, zaangażowano wolontariuszy. Kilka dni trwały poszukiwania psiaka, dla którego każda minuta, to walka o życie. W końcu psa udało się odnaleźć. Niemalże w ostatniej chwili. Wolontariuszki TOZ na sygnale pojechały z psem do weterynarza. 

Bestialski czyn 

Victor to czarny mieszaniec który, kiedy go odnaleziono, był w stanie skrajnego wyczerpania. Odwodniony, słaby, zagłodzony. Weterynarz stwierdził również zaawansowaną chorobę serca, zanik mięśni, uraz dziąsła. 

Jego pyszczek jest poraniony w sposób, który sugeruje, że zwyrodnialec nie tylko zakleił mu taśmą tylne łapki, ale również pyszczek. Nie wiadomo jak wiele Victor wycierpiał wcześniej. 

Po przewiezieniu do kliniki weterynaryjnej, wolontariuszki TOZ musiały zostawić w nim psa, bo jego stan jest tak fatalny, że nie może ustać na własnych nogach. Trwa walka. 

 

MIAŁ ZWIĄZANE TYLNE ŁAPY I PYSZCZEK TAŚMĄ KLEJĄCĄ ❗️❗️❗️ Myśleliśmy, że widzieliśmy już wszystko i nic nas nie...

Posted by TOZ Opole on Sunday, February 16, 2020

Policja szuka sprawcy 

Degenerata (bo nie można innym mianem określić człowieka, który jest stanie dokonać takiego czynu) poszukuje policja w Kluczborku. Każdy, kto może mieć jakieś informacje na temat sprawny, jest proszony o pomoc. 

Pies będzie pod opieką weterynarzy. Pierwsza noc za nim. Na szczęście przebiegła spokojnie. Na profilu FB prowadzona jest zbiórka, z której środki zostaną przeznaczone na niestety kosztowne leczenie psiaka. 

 

O KROK OD ŚMIERCI... Kim jesteś morderco⁉️ Dlaczego chciałeś pozbawić go życia w tak brutalny sposób ⁉️ Czym zawinił ⁉️...

Posted by TOZ Opole on Sunday, February 16, 2020

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz