Reklama

Grudziądz. Owczarek niemiecki na opuszczonej posesji. Kiedy go znalazła, nie mogła powstrzymać łez

Grudziądz. Owczarek niemiecki na opuszczonej posesji. Kiedy go znalazła, nie mogła powstrzymać łez dog-angry © Facebook.com / egrudziadz

Sytuacja psa była tragiczna. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Bukowiec. Mała miejscowość w powiecie świeckim w województwie kujawsko – pomorskim. Kilka pomników przyrody, piękny kościół p.w. NMP Królowej Polski, mili, przyjaźni ludzie.

Nawet jednak w takim miejscu znajdą się czarne owce. Do takich należy niewątpliwie 44-letnia kobieta mieszkająca w powiecie Grudziądzkim, która na jednej z posesji na terenie gminy porzuciła psa. 

Pies przywiązany na śmierć

Przywiązana do budy suczka była w krańcowo złym stanie. Zapchlona, zagrzybiona, z wrośniętym w kark łańcuchem. Kobieta, która znalazła psa nie mogła powstrzymać łez. Gdyby go nie znalazła, dni psa mogły być policzone. 

Bardzo szybko powiadomiono policję, a pies został odwieziony do weterynarze w Świeciu, gdzie uzyskał natychmiastową pomoc. Następnie suczka została przeniesiona do Schroniska dla Zwierząt w Świeciu. Powoli dochodzi do zdrowia fizycznego, choć jak długo zajmie jej rekonwalescencja psychiczna trudno ocenić. 

Policja na tropie 

Policjanci z Bukowca wykazali się ogromną sprawnością śledczą. Bardzo szybko udało się dotrzeć do kobiety, która porzuciła psa. Przedstawiono jej zarzuty. Za znęcanie się nad psem może pójść do więzienia nawet na trzy lata. 

 

http://swiecie.eserwis.info/swiecie/swiecie-wiadomosci/owczarek-niemiecki-mial-wrosnietym-w-szyje-lancuch-byl-zapchlony-...

Posted by eGrudziadz.pl on Thursday, February 13, 2020


 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz