Reklama

Pies czy żona? Komu częściej mężowie robią zdjęcia?

Pies czy żona? Komu częściej mężowie robią zdjęcia? dog-wow © Unsplash/ Patrick Hendry

Kto jest większym słodziakiem, któremu należy się kolejna „słitfocia”? No kto? 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Każdy, kto nie posiadał nigdy psa, może zakładać, że jednak małżonkowie wolą uwieczniać na zdjęciach swoje drugie połówki, a nie zwierzęta domowe. Każdy jednak kto miał lub ma psa wie, że kiedy pies śpi, to wygląda tak słodko, że nie można nie nacisnąć migawki. A kiedy obróci się na boczek, wygląda jeszcze słodziej. A kiedy je? Albo bawi się piłką na spacerze? Przecież wiadomo, że trzeba to uwiecznić! 

Badania wykazują, że najwięcej zdjęć robimy czworonogom

Serwis Rover.com (zajmujący się pośrednictwem między opiekunami dla psów i kotów, a ich właścicielami)  przeprowadził wśród swoich użytkowników badania, z których wynika, że aż 65% właścicieli psów częściej robi zdjęcia swoim pupilom niż swoim partnerom. 29% osób częściej też publikuje je w social media niż zdjęcia przyjaciół, rodziny czy nawet własne. 

fot.: Treddy Chen on Unsplash

Nie lubisz mojego psa? Z nami koniec! 

Dla miłośników czworonogów ten wniosek z badań Rover.com nie jest zaskoczeniem. Ponad połowa badanych zakończyłaby związek, jeśli ich pies nie lubiłby nowego partnera. W zasadzie to nawet nieco dziwi, że tylko nieco ponad połowa, prawda? 

Inne ciekawe wnioski z badań Rover dotyczą tego, za kim bardziej tęsknimy – za naszym psem czy partnerem? 47% opiekunów psów przyznaje, że podczas tygodniowej delegacji bardziej brak im ich Fafika niż żony czy męża.  

źródło: informacja prasowa
 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz