Reklama

To najbardziej niezwykła para przyjaciół na świecie! Zachwyca się nią 5 mln osób!

Pies_i_golab_przyjazn dog-wow © Facebook.com/TheMiaFoundation

Ona nie może chodzić. On nie może latać. Oboje mogą kochać…

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 19.02.2020, 22:33, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

Gołąb, który nie może fruwać i mały szczeniak Chihuahua, który ma problemy z chodzeniem, zostały najlepszymi przyjaciółmi. Ich zdjęcia właśnie obiegają świat.

Lundy przybyła do The Mia Foundation w Nowym Jorku w styczniu. Organizacja, która zajmuje się zwierzętami, które urodziły się z defektami genetycznymi, zajęła się Lundy, gdyż pies cierpi na wadę kregosłupa, która nie pozwala mu sprawnie się poruszać. Ten mały szczeniaczek z miejsca zdobył serca wszystkich opiekunów. 

Aby nie był tak samotny w nowym miejscu, jeden z pracowników przyniósł do posłania Hermana. Najstarszego rezydenta fundacji. Gołębia, który nigdy nie wzleciał. Oba zwierzęta od razu zapałały do siebie miłością. 

 

WOW! I never imagined the pictures of Lundy and Herman would touch so many people! Almost 5 million people in a little over 24 hours!! Their little story is being shared all over the world! Welcome to the thousands of new followers. We hope you enjoy our page and our special animals ? And, thank you also for the donations coming in. We really do need them as we have a few surgeries coming up soon! It brings me to tears to think that our little Herman (the pigeon) is known worldwide now! I’ve been called crazy for keeping Herman alive and trying to make his life a happy one. His life has meaning too ❤ And Lundy....well, who wouldn’t love that sweet little nugget? Thank you all again ❤ ❤

Posted by The Mia Foundation - Love For Mia on Saturday, February 15, 2020

Jedna z pracownic fundacji podkreśla, że kiedy tylko doszło do spotkania, oboje natychmiast zaczęli „rozmawiać”. 

 

I see a new friendship blooming ❤️ Herman and Lundy ?

Posted by The Mia Foundation - Love For Mia on Thursday, February 13, 2020

Herman jest stałym mieszkańcem fundacji i już w niej zostanie. Lundy czeka na specjalny wózek, który pozwoli jej się poruszać. Czy przyjaźń przetrwa? 
Tego nie wiemy, ale na razie pozostaje nam cieszyć oczy ich przyjaźnią.  tak jak ponad 5 mln osób na całym świecie, którzy już to zrobili! 

 

I’ve been inundated with requests to share the story behind the Lundy and Herman pictures from all over the world the...

Posted by The Mia Foundation - Love For Mia on Monday, February 17, 2020

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz