Reklama

Ten pitbull ma zakaz wchodzenia na łóżko, ze względu na kota i królika, ale go ignoruje (VIDEO)

Kot_krolik_i_pitbull_na_lozku dog-wow © Youtube.com/TexasGirly1979

Czy ujdzie mu to na sucho? 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Kiedy Helena obudziła się tego ranka, z jednej strony miała kota, z drugiej pitbula, a w nogach łóżkach siedział królik. Ta noc zdecydowanie nie była typowa! 

Choć z reguły kot śpi z Heleną w jednym łóżku, jej pitbull Sharky ma swoje legowisko tuż obok łóżka i nie wolno mu do niego wchodzić.

Tej nocy jednak temperatura na zewnątrz bardzo spadła (do około 4oC) i pokój bardzo się wychłodził. Pies uznał, że jego opiekunce należy się wsparcie i pomoc, skoro w pokoju jest zaledwie około 15 oC więc postanowił grzać ją własnym ciałem. 

Czy pies dostanie burę? 

Sharky złamał zakaz, ale jak się jednak okazuje, Helen to, że obudziła się w otoczeniu całej gromadki i nie miała na łóżku nawet skrawka miejsca dla siebie, wcale nie przeszkadzało. Teraz wszyscy dostaną śniadanie, a włączone ogrzewanie pozwoli zapomnieć o zimnie w domu i nie będzie potrzeby „dogrzewania się” puszystymi przyjaciółmi. 

Niezwykła przyjaźń zwierząt 

Mieszkające z Heleną  zwierzęta: kot, pies i królik to kolejny przykład na tzw. niemożliwą przyjaźń, o których na łamach wamiz.pl pisaliśmy już wielokrotnie

Zwierzaki nie tylko świetnie się dogadują, ale jak widać pod koniec video, kiedy Sharky liże królika, darzą się naprawdę gorącym uczuciem sympatii! Przy takich kompanach na pewno każdy dzień jest niezwykły tak, jak ich przyjaźń. 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz