Reklama

Pozycje, w których śpi ten kotek o krótkich łapkach, rozczulą Was całkowicie

Chata wygląda wyjątkowo uroczo, gdy śpi cat-happy

Każdy opiekun kota wie, że zwierzęta te przybierają niesamowite pozycje podczas snu. Niektóre wyglądają, jakby były z gumy, inne są nieziemsko zabawne, jeszcze inne – rozbrajająco urocze. Kotek Chata rasy munchin bije rekordy w tej trzeciej kategorii.

Przez Anna Zielińska-Hoşaf

Opublikowano , aktualizacja dnia

Model idealny

Chata to mały, rudo-biały kociak rasy munchkin (kot krótkonogi). Ten maluch podbił Instagrama swoim niewątpliwym urokiem. Chata uwielbia pozować do zdjęć (wygląda wówczas, jakby z radością się witał, chyba że akurat jest skupiony na zabawce!). Najchętniej pozuje, leżąc na plecach, jak przystało na prawdziwie zrelaksowanego mruczka. Chata uwielbia też spać – i to nie byle jak!

Słodycz we śnie

Chata nie przepada za sypianiem w swoim legowisku. Zdecydowanie preferuje wypoczynek blisko swych opiekunów, na łóżku czy sofie. Jego ulubiona pozycja? Prosto i płasko, na plecach – niczym pies Snoopy. Jego pozy oraz błogie miny są wyjątkowe – nic dziwnego, że opiekunowie założyli mu profil na Instagramie. Zdjęcia kociaka są już śledzone przez ponad 118 000 użytkowników.

Słodkich snów!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ????? ☾ ????? (@chavata2023) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ????? ☾ ????? (@chavata2023) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ????? ☾ ????? (@chavata2023) on

Źródło: pawsitiveclub.com

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz