Reklama

Widzą cień na śniegu. Kiedy orientują się, co się dzieje, zaczynają biec

Tajemniczy cień w lesie dog-wow © Facebook - Red Lake Rosie's Rescue

Do tego zdarzenia doszło kilka dnia temu w północno-zachodniej Minnesocie w Stanach Zjednoczonych. Pewna rodzina spacerowała po zaśnieżonym lesie. W pewnym momencie dostrzegli tajemniczy cień, który przestraszył ich do żywego!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 25.02.2020, 12:55, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

 

Początkowo chcieli, jak najszybciej uciekać, jednak ciekawość wzięła górę. Okazało się, że tajemniczy cień to suczka i jej sześć szczeniąt ukrytych w małej dziurze w śniegu.

Szczęście w nieszczęściu 

Ta rodzina zupełnie przypadkowo natknęła się na suczkę i jej młode. Nie ulega jednak najmniejszej wątpliwości, że to spotkanie odmieniło życie porzuconej suczki i jej szczeniąt. 

Znalazcy wiedzieli, że maluchy i ich mama potrzebują natychmiastowej pomocy. Nie zwlekając ani chwili, rodzina skontaktowała się ze schroniskiem Red Lake Rose, którego pracownicy szybko przybyli na miejsce, aby zająć się pieskami.

Po szybkim badaniu okazało się, że szczenięta mają tylko kilka tygodni, a ich matka nie ma już mleka. Gdyby nie to przypadkowe spotkanie, najpewniej młode umarłyby z głodu! 

Szansa na nowe życie

Na szczęście, maluchy szybko zostały postawione na nogi (a raczej na cztery łapy). Szczeniaki znalazły też nowych, kochających opiekunów.

Wracając do ich mamy, która teraz wabi się Snowbelle, znajduje się pod czułą opieką wolontariuszy schroniska i jak na razie spokojnie dochodzi do siebie po trudnych doświadczeniach. 

Życzymy dużo zdrowia!

Jeśli chciałbyś adoptować bezdomnego szczeniaka, zajrzyj do naszej wyszukiwarki adopcyjnej.

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz