Reklama

Opiekunowie małego kotka żądają jego uśpienia. Kiedy weterynarz słyszy powód, łapie się za głowę!

Kotka z niebieskimi oczami cat-wow
© Shutterstock

Kida to urocza kotka, która ostatnimi czasy zaczęła mieć problemy z załatwianiem swoich potrzeb. Kiedy właściciele zdali sobie sprawę, że zwierzę podupadło na zdrowiu, zabrali je do weterynarza i zażądali uśpienia! 

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 02.03.2020, 10:19, aktualizacja dnia 24.03.2021, 18:18

Wstrząśnięty weterynarz

Kiedy weterynarz usłyszał żądanie właścicieli, nie mógł uwierzyć temu, co słyszy. Mężczyzna od razu stanowczo odmówił. Kotka, mimo problemów zdrowotnych, ma pełne prawo do życia.

Aby pomóc jej w załatwieniu potrzeb fizjologicznych, Kida potrzebowała długiego masażu brzucha. Co prawda, jest to czasochłonny i nieco bolesny proces, jednak był on niezbędny i przynosił małej kotce ogromną ulgę. 

Weterynarz postanowił podjąć się leczenia kotki i natychmiast podjął działanie. Przeprowadził operację, która pomogła Kidzie w załatwieniu swoich potrzeb, a także skontaktował się ze stowarzyszeniem, które zgodziło się przejąć opiekę nad kociakiem.

Nowy początek

Na szczęście, operacja się udała i teraz mała kotka może bez problemów sama się wypróżniać. Ta ogromna zmiana znacznie podniosła komfort życia zwierzęcia. 

Obecnie, Kida czeka na adopcję. Mamy nadzieję, że trafi w ręce właścicieli, którzy otoczą ją bezwarunkową miłością

 

??Schmusekatze Kida wurde von ihrer Familie zum Tierarzt gebracht. Er solle sie...

Posted by Tierheimhelden on Thursday, February 6, 2020
Jeśli chcesz adoptować psa lub kota, koniecznie zajrzyj do naszej rubryki adopcyjnej!