Reklama

Ten owczarek niemiecki oszalał na pukcie... worka ziemniaków (VIDEO)

Owczarek niemiecki podczas zabawy dog-wow © Linda German Shepherd - Youtube

Czasami nasze zwierzaki mają bardzo nietypowe zainteresowania. Tak też było w przypadku tego owczarka niemieckiego z Arizony (USA). Nikt nie spodziewał się, że czworonóg zareaguje w tak entuzjastyczny sposób na… worek ziemniaków! 

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 26.02.2020, 18:57, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

 

Zaskakująca reakcja

Zaskoczony właściciel owczarka niemieckiego postanowił uwiecznić na nagraniu zachowanie swojego pupila. Najpierw suczka o imieniu Linda zaczyna energicznie podskakiwać, chwilę później łapie zębami leżącą obok siatkę z ziemniakami i rozrzuca warzywa po całym tarasie

Kiedy zwierzę zaczyna rozrywać plastikowy worek, słyszymy głos nagrywającego telefonem całe zdarzenie właściciela. “Przestać wariować!” - upomina swojego pupila. Owczarek jednak niewiele robi sobie z uwag swojego pana, spogląda jedynie w jego kierunku i kontynuuje zabawę. 

Gdy mężczyzna próbuje wyrwać Lindzie worek, ta nieco się denerwuje, po czym na nowo zaczyna się bawić. Jej cel to rozerwać worek na strzępy. Kiedy suczce udaje się zrealizować swój cel, uspokaja się i jak gdyby nigdy nic patrzy w obiektyw kamery.

Krzywdząca reputacja  

Owczarki niemieckie niesłusznie często cieszą się złą reputacją. W rzeczywistości, to psy, które są bardzo towarzyskie, lgną do ludzi i lubią się bawić. Mają dużo energii, dlatego podczas spacerów muszą się nieco wyszaleć. 

Owczarki niemieckie, jak widać na nagraniu, uwielbiają uczyć się nowych rzeczy. Jednak każda zabawa powinna odbywać się pod czujnym okiem właściciela. Tak też było w przypadku Lindy, która przez cały czas była obserwowana przez swojego pana, a kiedy sytuacja tego wymagała, również upominana, aby się uspokoiła.

Zresztą sami zobaczcie!

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz