Reklama

Golden retriever czeka na listonosza. Nie uwierzycie dlaczego! (VIDEO)

golden-retriever-i-listonosz dog-happy © Instagram @thelifeofmoose

Samochód listonosza podjeżdża na posesję. Tam już czeka na niego retriever. Zobaczcie, co się wydarzy, gdy mężczyzna wyjdzie z samochodu.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Moose (ang. „łoś”) jak każdy golden retriever ceni sobie dobre towarzystwo. Jednak w jego sercu szczególne miejsce zajmuje… listonosz!

Poznaj rasę: golden retriever

Cóż to jest za przyjaźń!

Wszystko zaczęło się kilka tygodni temu, kiedy w rejonie, w którym mieszka Moose wraz ze swoją rodziną, zmieniono listonosza. Kiedy pies, bawiąc się w przydomowym ogródku, zobaczył mężczyznę wysiadającego z samochodu pocztowego, od razu poczuł do niego miętę.

Od tamtej pory za każdym razem, kiedy zbliża się termin wizyty listonosza, Moose prosi swoją opiekunkę, by wypuściła go na dwór. Kładzie się na podjeździe i uważnie obserwuje. Kiedy tylko listonosz wyjdzie z samochodu, Moose biegnie w jego stronę i radośnie merda ogonem. Nie wystarczy mu jednak zdawkowe głaskanie, on potrzebuje przytulania! I tak regularnie rejonowy listonosz wita się ze swoim czworonożnym przyjacielem.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MOOSE (@the.life.of.moose) on

 

Psy wiedzą więcej?

Możliwe, że znamy odpowiedź, skąd taka zażyłość między Moosem a listonoszem. Niedawno mama zwierzaka dowiedziała się, że ukochany pies listonosza zmarł. Czy Moose wiedział o tym wcześniej i czuł, że listonosz potrzebuje przyjacielskiego wsparcia?

Ta historia to kolejny dowód na to, jak mało wiemy jeszcze o zwierzęcej intuicji i emocjach. Jedno, co jest pewne, to, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka!

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz