Reklama

Zabiera kota do fryzjera, aby przystrzygł mu sierść na pupie. Kiedy widzi efekt, wybucha śmiechem

Kot_zaglada_przez_plot cat-wow

Nowa fryzura tego kota jest dość … awangardowa.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 28.02.2020, 13:37, aktualizacja dnia 28.08.2021, 06:47

Adopcja „ciężkiej wagi” 

Peaches to słodki i pełen charakteru kociak, który został zaadoptowany przez teściów Chrissy Higginson-Barnabei. Pokochali kota tak bardzo, że zaczęli go rozpieszczać. Nieco ponad miarę, bo kot dość szybko przybrał na wadze. 

Po jakimś czasie okazało się, że kot jest tak otyły, że ma trudności z utrzymaniem codziennej higieny. Po prostu nie sięga językiem do tylnych części swego okazałego ciała. 

Nowa rodzina, dieta i wizyta u fryzjera 

Ze względu na to, że kot ani myślał schudnąć oraz na to, że teściowie Chrissy byli już coraz starsi i nie mogli odpowiednio zajmować się kotem, Peaches została przeniesiona do domu Chrissy. Jej nowa opiekunka z miejsca ograniczyła łakocie i Peaches przeszła na dietę. 

Aby jednak zrzucić nadmiar kilogramów potrzeba czasu, a Peaches nadal miała problemy z czyszczeniem futra. Chrissy postanowiła udać się po pomoc do groomera. 

Fryzjer zobaczył kota i doradził przycięcie sierści w miejscach, których Peaches nie może dosięgnąć. Będzie jej w ten sposób łatwiej utrzymać czystość. Chrissy się zgodziła, ale nie podejrzewała, że efekt będzie tak niesamowicie śmieszny

Nietypowa „fryzura” Peaches

Kiedy Chrissy odebrała kota od fryzjera, parsknęła ze śmiechu. Kot miał wygolony cały tyłek! Jej dumny kot świecił nim dookoła niczym latarnią. Groomer nie tyle przyciął sierść, co po prostu ogolił kota do gołej skóry. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Peaches (@peaches.fat.cat) on

 

Ok so here is the original video of the night we took Peach home from her “sanitary cut” vet visit ?

Posted by Peaches the Cat on Sunday, February 23, 2020

Jeśli Peaches do tej pory nie miała wystarczającej motywacji do odchudzania, teraz na pewno będzie bardziej dbała o linię, by po raz drugi takie upokorzenie jej już nie spotkało. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Peaches (@peaches.fat.cat) on

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Peaches (@peaches.fat.cat) on