Reklama

Buldog francuski królową dramatu! Furia, w jaką wpada, kiedy nie może wejść na kanapę, jest epicka! (VIDEO)

płaczący french bulldog szczeniak dog-wow © hamisdo4 - Youtube

Wychowywanie szczeniaka bardzo często przypomina wychowywanie dziecka. Są słodkie i kochane, ale kiedy bąbelek zacznie płakać, to trudno to znieść. Ze szczeniakami bywa tak samo!

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Buldog francuski to wyjątkowa rasa – popularna na całym świecie. Dlaczego? Bo trudno wobec tych małych psów o niezwykłej mimice przejść obojętnie. To jedne z najbardziej zabawnych i uroczych psów do towarzystwa. 

Czy znasz tę rasę? Dowiedz się więcej o buldogu francuskim

Królowe dramatu 

Buldogi francuskie potrafią być słodkie, ale kiedy wpadną w złość, to wie o tym cały świat. Potrafią z niczego zrobić problem. A kiedy uznają, że czegoś chcą, muszą dostać to teraz i natychmiast. 

Ten szczeniak nie jest wyjątkiem. Bardzo chcę wejść na kanapę, by być bliżej swojego opiekuna, ale ten uczy go, by na meble nie wchodzić i ustala granice i reguły, jakie panują w domu. 

Zimne serce i atak rozpaczy 

Mimo tego, że szczenię prosi i skamle, serce opiekuna pozostaje niewzruszone niczym głaz. Szczeniak decyduje się więc na wyciągnięcie dział większego kalibru. Głośno i dobitnie daje znać o swoim niezadowoleniu. Narzeka i wrzeszczy niczym stara przekupka na targu! Opiekun nie poddaje się jednak. Tym razem drama queen nie wygrywa.  

My poddalibyśmy się już dawno, a wy? 

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz