Reklama

To nie żart: owczarek niemiecki przychodzi na policję, żeby złożyć doniesienie

pies-na-policji dog-happy © Facebook @Polizei Heilbronn

Kiedy owczarek przybywa na komisariat, jest całkowicie roztrzęsiony. Mimo początkowych trudności z komunikacją, funkcjonariusze w końcu zdają sobie sprawę z powagi sytuacji.
 

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

"Czy możecie mi powiedzieć, gdzie mieszkam?"

Ponad tydzień temu na komisariat w Eppingen w niemieckiej Wirtembergii przybywa pies. Według doniesień przechodniów zwierzak bezradnie kręcił się po okolicy w poszukiwaniu swojego opiekuna. W końcu policja przyjęła psa na komisariat.

Poznaj rasę: owczarek niemiecki

Funkcjonariuszka, która była wtedy na służbie, próbowała pomóc owczarkowi, ale pojawiły się problemy z komunikacją. Ponieważ cela na komisariacie nie jest najlepszym azylem dla zagubionego psa, suczka została zabrana do schroniska. Na szczęście parę dni później zgłosił się po nią właściciel.

Składanie zeznań

Uroczy psinka szybko stała się bohaterką internetu. Zdjęcie zamieszczone przez lokalną policję na Facebooku rozbawia wszystkich do łez. Widać na nim jak zagubiona suczka stoi przy okienku jak prawdziwy petent i składa zeznania policjantce. Zobaczcie sami!

 

He Du da, kannst Du mir sagen wo ich wohne? Verständigungsschwierigkeiten im Polizeirevier #Eppingen. Unsere Kollegin...

Posted by Polizei Heilbronn on Wednesday, December 11, 2019

 


 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz