Reklama

Nie żyje Paweł Królikowski. Wielki przyjaciel zwierząt

Paweł_Krlokowski dog-sad © Facebook.com /Onet kultura

27 lutego zmarł znany i bardzo popularny aktor Paweł Królikowski. Osierocił pięcioro dzieci i kilkoro adoptowanych zwierząt. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 27.02.2020, 17:45, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:43

Paweł Królikowski odszedł po długiej chorobie, z którą zmagał się od kilku lat. Aktor znany jest przede wszystkim z ról kinowych i telewizyjnych. Wystąpił między innymi w serialu „Ranczo”, „Druga szansa”, „Szpilki na giewoncie”, „Na dobre i na złe”. Grał w filmach pełnometrażowych, występował epizodycznie w serialach, był członkiem jury programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. 

 

Mamy bardzo smutną wiadomość

Posted by Onet Kultura on Thursday, February 27, 2020

Poza aktorstwem, dla Pawła Królikowskiego liczyła się przede wszystkim rodzina. Ważną jej część stanowiły zwierzęta. Rodzina Królikowskich od lat wspiera adopcję zwierząt. Kilka lat temu, w ich domu pojawiła się suczka Lejla – adoptowana w ramach akcji „Przygarnij mnie” – programu realizowanego przez telewizję. 

Królikowscy mają w domu kilka zwierząt. Lejla wniosła do ich rodziny harmonię i szybko zaaklimatyzowała się w nowym domu. 

W tych trudnych chwilach Pani Małgorzacie i jej dzieciom potrzebne będzie każde wsparcie, również ze strony ukochanych czworonogów. 
 

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz