Reklama

Kot wskakuje na automatyczny odkurzacz, by zaatakować zdezorientowanego pitbulla

kot-na-robocie-atakuje-pitbulla dog-cat-happy
© Screenshot YouTube @TexasGirly1979

Kot i pies to osobliwa para współlokatorów. Bywa – jak powiedziałby reżyser – i śmieszno, i straszno. Co się stanie, jeśli do tej mieszanki wybuchowej dodamy robota? Zobaczcie sami.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 20.04.2021, 16:43

Koty i odkurzacze

Nie wiem, jak jest z waszymi kotami, ale mój Zenek na sam widok rury od odkurzacza ucieka do jednej ze swoich kryjówek i siedzi tam do momentu, aż wszystkie latające „koty” pożre ta wielce „przerażająca maszyna”.

Kiedy więc zobaczyłam ten filmik, nie mogłam wyjść ze zdumienia. W życiu nie widziałam futrzaka tak kochającego odkurzacz!

Poznaj rasę: kot balijski

Uwielbiamy nowe technologie, zwłaszcza te, które w znaczący sposób ułatwiają nam życie. Zmywarka – błogosławieństwo dla nielubiących zmywać, parownica – prasować, a iRobot „Roomba”? Dla kotów, które uwielbiają dokuczać (nie mylić z odkurzać!).

Zalety robotów

„Roomba” to nowoczesny odkurzacz – robot, który stał się ulubioną zabawką kota o imieniu Max. Kiedy tylko robot zaczyna swoją pracę, kot wskakuje „na pokład” i jeździ z nim po całym mieszkaniu, zapewniając sobie łatwą rozrywkę.

Technologiczny gadżet ma jeszcze jedną zaletę: pomaga w dokuczaniu psu Arturowi. Ten nieśmiały pitbull, gdy tylko widzi, że robot zaczyna pracę, trzyma się od niego z daleka. Wie, że chwila moment pojawi się na nim Max z szaleństwem w oczach i będzie go zaczepiał.

Poznaj rasę: pitbull

Gwiazdy internetu

Filmik z Maksem, Arturem i robotem obejrzano już prawie 8 milionów razy! Nic dziwnego, kot uwielbiający odkurzanie nie zdarza się często.

A jak to jest z Waszymi pupilami?

Jeśli wciąz nie wierzycie w potulność pitbulli względem kotów, koniecznie obejrzyjcie ten filmik!